Liin 160
Tallinn - Soodevahe
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 160 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
160 buss (Vangla) omab 19 peatust väljub peatusest Balti Jaam 6 ja lõpp-peatuseks on Vangla.
Vali altpoolt mistahes 160 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Vangla (19 peatust)
Balti Jaam 6
Vabaduse Väljak
Estonia 1
Tornimäe
Keskturg
Bussijaam
Peterburi Tee
Kivimurru
Pae
Väike-Paala
Suur-Paala
Jüriöö Park
Vesse
Gaasi
Betooni
Betooni Põik
Sõstramäe
Arestimaja
Vangla
160 KKK
Millal alustab 160 buss sõitmist?
Teenused liinil 160 buss algavad 06:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 160 buss sõitmise?
Teenused liinil 160 buss peatuvad 18:40 järgnevatel päevadel pühapäev, laupäev
Millal 160 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tallinn - Soodevahe buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tallinn - Soodevahe buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 160 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 160 buss peatus.
160 buss sõiduplaan
160 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 06:45 - 18:41
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:45 - 18:41 | 39 - 162 |
T | 06:45 - 18:41 | 39 - 162 |
K | 06:45 - 18:41 | 39 - 162 |
N | 06:45 - 18:41 | 39 - 162 |
R | 06:45 - 18:41 | 39 - 162 |
L | 06:50 - 18:40 | 95 - 192 |
P | 06:50 - 18:40 | 95 - 192 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 160 (alates Balti Jaam 6), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 160 (Vangla) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
160 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 160 (Vangla) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
160 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 160 buss esimeseks peatuseks on Balti Jaam 6 ja viimaseks on Vangla. 160 (Vangla) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 160 omab 19 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 32 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 160 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 160 buss jaoks.
Liini 160 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 160 (Vangla) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 160 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 160 liini Eesti kohta
160 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 15 - Vana-Sauga - Aia - Papiniidu - Raeküla - Silla tehnoküla/ Sõiduplaan
- 91-3 - Vändra - Tootsi - Tori - Pärnu/ Sõiduplaan
- 156 - Tallinn - Kuusalu - Kahala - Kolga - Loksa - Hara/ Sõiduplaan
- 67 - Pärnu - Audru - Kavaru - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 106B - Tallinn - Loo/ Sõiduplaan
- 62-2 - Pärnu - Audru kool - Tõstamaa - Varbla - Pivarootsi - Virtsu/ Sõiduplaan
- 53 - Pärnu - Kalli - Koonga/ Sõiduplaan
- 27 - Tallinna mnt. - Papsaare - Vigri - Audru kool/ Sõiduplaan
- 116 - Tallinn - Luige - Kiili - Sookaera/ Sõiduplaan
- 10 - Raja - Mai - Karja - Vana-Pärnu/ Sõiduplaan
- 25 - Haigla - Mai - Riia mnt. -Käreda - Audru kool/ Sõiduplaan
- 52 - Lihula - Oidremaa - Lõpe - Kalli - Irta - Koonga/ Sõiduplaan
- 153 - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Kolga - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 172 - Tallinn - Lasnamägi - Muuga - Maardu/ Sõiduplaan
- 1A-II - Vabaduse park-Papiniidu-Haigla-Oja-Teater-Papiniidu-Niidupark/ Sõiduplaan
- 106C - Tallinn - Loo - Lagedi kool - Kostivere/ Sõiduplaan
- 28 - Audru kool - Riia mnt. - Sillaküla - Jõemänniku/ Sõiduplaan
- 64 - Tõstamaa - Kihlepa - Audru kool - Pärnu/ Sõiduplaan
- 47 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Mihkli - Oidremaa - Lõpe/ Sõiduplaan
- 17A - Mai kool - Papiniidu - Tähe - KEK - Rabahall/ Sõiduplaan