Liin 20E
Valga Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 20E buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
20E buss (Valga Bussijaam) omab 37 peatust väljub peatusest Tõrva ja lõpp-peatuseks on Valga Bussijaam.
20E buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
08:00. Sellel nädalal töötab päevadel pühapäev.
Vali altpoolt mistahes 20E buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Valga Bussijaam (37 peatust)
Tõrva
Tikste
Helme
Linna Küla
Pääbu
Karjatnurme
Aava
Ala
Taagepera
Ala
Aava
Karjatnurme
Pääbu
Linna Küla
Helme
Tikste
Tõrva
Riiska
Roobe Ristmik
Roobe Mõis
Käärikmäe
Ristimäe
Liisu
Kullimäe
Soe
Hummuli
Asu
Piiri
Seene
Metsniku
Taimeaed
Jaanikese
Tolli
Raja
Raekoja
Turu Park
Valga Bussijaam
20E KKK
Millal alustab 20E buss sõitmist?
Teenused liinil 20E buss algavad 08:00 järgnevatel päevadel pühapäev.
Millal lõpetab 20E buss sõitmise?
Teenused liinil 20E buss peatuvad 08:00 järgnevatel päevadel pühapäev
Millal 20E buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Valga Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Valga Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 20E buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 20E buss peatus.
20E buss sõiduplaan
20E buss marsruut töötab nädalavahetustel. Tavalised töötunnid: 08:00
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | Ei Sõida | Ei Sõida |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | 08:00 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 20E (alates Tõrva), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 20E (Valga Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
20E liin buss hind
GoBus AS 20E (Valga Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
20E (GoBus AS)
Liini 20E buss esimeseks peatuseks on Tõrva ja viimaseks on Valga Bussijaam. 20E (Valga Bussijaam) sõidab vahemikus pühapäev.
Lisainfo: 20E omab 37 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 75 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 20E buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 20E buss jaoks.
Liini 20E reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 20E (Valga Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 20E buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 20E liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 91 - Räpina - Leevaku - Mooste - Põlva - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan
- J14 - Neeme tee - Jõelähtme - Uus-Rebala - Liivamäe - Loo/ Sõiduplaan
- J13 - Loo - Kostivere-Rebala-Jõelähtme-Jägala-Raasiku - Kostivere/ Sõiduplaan
- 9C - Riidaja - Tõrva - Pikasilla - Riidaja/ Sõiduplaan
- 101 - Valga - Karksi-Nuia - Viljandi - Paide - Tallinn/ Sõiduplaan
- 14 - Otepää-Restu-Keeni-Sangaste-Valga/ Sõiduplaan
- 45 - Põlva - Puskaru - Kanepi - Puskaru - Aarna - Põlva/ Sõiduplaan
- 39A - Valga - Sangaste - Keeni - Vidrike - Otepää/ Sõiduplaan
- 15 - Haapsalu - Dirhami - Nõva OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 50 - Rapla - Kohila - Tallinn/ Sõiduplaan
- 2101 - Lümanda-Riksu-Koimla-Salme-Läätsa-KUR/ Sõiduplaan
- 2K - Räpina - Mooste - Põlva/ Sõiduplaan
- 6 - Nakro - Narova - Peetri ring - Paemurru - Nakro/ Sõiduplaan
- 337 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi tee - Märjamaa - Tallinn/ Sõiduplaan
- 120 - Tallinn - Jüri/ Sõiduplaan
- K8 - Kose - Gümnaasium - Ojasoo - Virla - Kõue - Ardu/ Sõiduplaan
- 2311 - Kuressaare-Kärla-Kihelkonna/ Sõiduplaan
- 4A - Gümnaasiumi - Taagepera/ Sõiduplaan
- 86C - Orava - Veriora - Põlva/ Sõiduplaan
- 4902 - Kuressaare-Leisi-Orissaare-Leisi-Kuressaare/ Sõiduplaan