Liin 20P
Tõrva
GoBus AS
GoBus AS 20P buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
20P buss (Tõrva) omab 41 peatust väljub peatusest Valga Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Tõrva.
20P buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
15:10. Sellel nädalal töötab päevadel pühapäev.
Vali altpoolt mistahes 20P buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tõrva (41 peatust)
Valga Bussijaam
Turu Park
Muusikakooli
Pudrumäe
Kampuse
Jaanikese
Taimeaed
Metsniku
Seene
Piiri
Asu
Hummuli
Soe
Kullimäe
Liisu
Ristimäe
Käärikmäe
Roobe Mõis
Roobe Ristmik
Riiska
Tõrva
Tikste
Helme
Linna Küla
Pääbu
Karjatnurme
Aava
Ala
Taagepera
Tomsoni
Luhe
Holdre
Kõrtsi
Pihle
Kiinimäe
Kapermäe
Tamme
Võndi
Savi
Patküla
Tõrva
20P KKK
Millal alustab 20P buss sõitmist?
Teenused liinil 20P buss algavad 15:10 järgnevatel päevadel pühapäev.
Millal lõpetab 20P buss sõitmise?
Teenused liinil 20P buss peatuvad 15:10 järgnevatel päevadel pühapäev
Millal 20P buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tõrva Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tõrva Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 20P buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 20P buss peatus.
20P buss sõiduplaan
20P buss marsruut töötab nädalavahetustel. Tavalised töötunnid: 15:10
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | Ei Sõida | Ei Sõida |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | 15:10 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 20P (alates Valga Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 20P (Tõrva) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
20P liin buss hind
GoBus AS 20P (Tõrva) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
20P (GoBus AS)
Liini 20P buss esimeseks peatuseks on Valga Bussijaam ja viimaseks on Tõrva. 20P (Tõrva) sõidab vahemikus pühapäev.
Lisainfo: 20P omab 41 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 90 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 20P buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 20P buss jaoks.
Liini 20P reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 20P (Tõrva) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 20P buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 20P liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 5902 - Orissaare-Tagavere-Randküla-Taaliku-Orissaare/ Sõiduplaan
- 64 - Kanepi - Saverna - Otepää - Saverna - Kanepi/ Sõiduplaan
- 18A - Valga - Vilaski - Antsla/ Sõiduplaan
- 25R - Elva - Palupera - Rõngu - Puka - Keeni - Valga
- 80 - Ahtme - Jõhvi - Sillamäe - Narva/ Sõiduplaan
- 66B - Põlva - Peri - Koolmajärve - Leevi/ Sõiduplaan
- 20B - Põlva bussijaam - Lina - Lao - Lina - Põlva bussijaam/ Sõiduplaan
- 22A - Tõrva - Valga/ Sõiduplaan
- 2302 - Kihelkonna-Kärla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 2216 - Lümanda-Atla-Lümanda Kihelkonna-Viki-Kihelkonna- Lümanda/ Sõiduplaan
- 84A - Kasesalu - Ruusa - Veriora - Orava/ Sõiduplaan
- 33A - Tõrva - Riidaja - Pikasilla - Tõrva/ Sõiduplaan
- 35A - Narva - (Auvere) - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 71K - Tartu-Pangodi-Päidla-Otepää/ Sõiduplaan
- 29A - Tõrva - Soontaga - Ruusa - Hummuli - Valga/ Sõiduplaan
- 31B - Narva (Jäähall) - Narva-Jõesuu/ Sõiduplaan
- 6103 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 61 - Põlva - Valgemetsa - Kiidjärve - Karilatsi - V-Kuuste - Ahja/ Sõiduplaan
- J13 - Loo - Kostivere-Rebala-Jõelähtme-Jägala-Raasiku - Kostivere/ Sõiduplaan
- 2F - Põlva - Kauksi - Ruusa - Räpina/ Sõiduplaan