Liin 21
Haapsalu Bussijaam
MK Reis-X Osaühing
MK Reis-X Osaühing 21 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
21 buss (Haapsalu Bussijaam) omab 30 peatust väljub peatusest Pürksi ja lõpp-peatuseks on Haapsalu Bussijaam.
Vali altpoolt mistahes 21 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Haapsalu Bussijaam (30 peatust)
Pürksi
Österby
Pürksi
Farmi
Paslepa
Paslepa Tee
Sääse
Hosby
Kudani
Lille Tee
Hara
Hara Teerist
Aulepa
Sutlepa
Nõmmküla Teerist
Ingküla
Salajõe
Kündamägi
Linnamäe
Räägu
Saunja
Rannaküla
Herjava
Mõisa
Uuemõisa
Rannarootsi
Tamme
Niine
Turg
Haapsalu Bussijaam
21 KKK
Millal alustab 21 buss sõitmist?
Teenused liinil 21 buss algavad 06:32 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 21 buss sõitmise?
Teenused liinil 21 buss peatuvad 16:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 21 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Haapsalu Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Haapsalu Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 21 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 21 buss peatus.
21 buss sõiduplaan
21 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 06:32 - 16:25
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:32 - 16:25 | 107 |
T | 06:32 - 16:25 | 107 |
K | 06:32 - 16:25 | 107 - 273 |
N | 06:32 - 16:25 | 107 |
R | 06:32 - 16:25 | 107 |
L | 10:05 - 16:28 | 383 |
P | 10:05 - 16:25 | 380 |
MK Reis-X Osaühing buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 21 (alates Pürksi), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 21 (Haapsalu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu MK Reis-X Osaühing infot kohe.
21 liin buss hind
MK Reis-X Osaühing 21 (Haapsalu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet MK Reis-X Osaühing piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või MK Reis-X Osaühing ametlikult kodulehelt.
21 (MK Reis-X Osaühing)
Liini 21 buss esimeseks peatuseks on Pürksi ja viimaseks on Haapsalu Bussijaam. 21 (Haapsalu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 21 omab 30 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 45 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma MK Reis-X Osaühing soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 21 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 21 buss jaoks.
Liini 21 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 21 (Haapsalu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 21 buss või MK Reis-X Osaühing buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos MK Reis-X Osaühing või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid MK Reis-X Osaühing ja iga buss, sealhulgas 21 liini Eesti kohta
21 - Teised suunad
MK Reis-X Osaühing linnas Eesti
- 91D - Sonda - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 321 - Haapsalu - Vana-Vigala - Pärnu/ Sõiduplaan
- 91B - Kiviõli - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 93 - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Viru vangla/ Sõiduplaan
- 732 - Tallinn - Risti - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 11 - Haapsalu - Haeska NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 36 - Haapsalu - Taebla - Palivere/ Sõiduplaan
- 23A - Haapsalu - Ridala - Kesu - Martna
- 366 - Tallinn - Rakvere/ Sõiduplaan
- 2 - Uuemõisa - Holmi/ Sõiduplaan
- 29 - Haapsalu - Kiideva - Puise/ Sõiduplaan
- 2A - Herjava - Uuemõisa - Holmi/ Sõiduplaan
- 3 - Lihula maantee - Männiku tee - Kastani - Holmi/ Sõiduplaan
- 35A - Haapsalu - Taebla - Turvalepa - Nigula - Linnamäe/ Sõiduplaan
- 22 - Haapsalu - Risti - Kuijõe OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 712 - Haapsalu - Keila - Tallinn
- 90B - Jõhvi - Kiviõli - Püssi/ Sõiduplaan
- 153 - Haapsalu - Risti - Märjamaa - Rapla - Türi - Paide - Tartu/ Sõiduplaan
- 95C - Kiviõli - Irvala - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme/ Sõiduplaan
- 34A - Taebla - Herjava - Uuemõisa - Haapsalu/ Sõiduplaan