Liin 22B
Valga Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 22B buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
22B buss (Valga Bussijaam) omab 21 peatust väljub peatusest Tõrva ja lõpp-peatuseks on Valga Bussijaam.
22B buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
16:50. Sellel nädalal töötab päevadel kolmapäev, pühapäev.
Vali altpoolt mistahes 22B buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Valga Bussijaam (21 peatust)
Tõrva
Riiska
Roobe Ristmik
Roobe Mõis
Käärikmäe
Ristimäe
Liisu
Kullimäe
Soe
Hummuli
Asu
Piiri
Seene
Metsniku
Taimeaed
Jaanikese
Tolli
Raja
Raekoja
Turu Park
Valga Bussijaam
22B KKK
Millal alustab 22B buss sõitmist?
Teenused liinil 22B buss algavad 16:50 järgnevatel päevadel pühapäev, kolmapäev.
Millal lõpetab 22B buss sõitmise?
Teenused liinil 22B buss peatuvad 16:50 järgnevatel päevadel pühapäev, kolmapäev
Millal 22B buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Valga Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Valga Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 22B buss töötab Tööpüha pühadel?
22B buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 22B buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 22B buss peatus.
22B buss sõiduplaan
22B buss marsruut töötab nädalavahetustel. Tavalised töötunnid: 16:50
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | Ei Sõida | Ei Sõida |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | 16:50 | Üks väljumine |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | 16:50 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 22B (alates Tõrva), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 22B (Valga Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
22B liin buss hind
GoBus AS 22B (Valga Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
22B (GoBus AS)
Liini 22B buss esimeseks peatuseks on Tõrva ja viimaseks on Valga Bussijaam. 22B (Valga Bussijaam) sõidab vahemikus kolmapäev, pühapäev.
Lisainfo: 22B omab 21 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 35 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 22B buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 22B buss jaoks.
Liini 22B reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 22B (Valga Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 22B buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 22B liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 36A - Otepää - Kaagvere - Kanepi - Karaski - Põlva/ Sõiduplaan
- 92C - Põlva - Kauksi - Räpina - Värska - Koidula/ Sõiduplaan
- 31A - Valga-Lüllemäe-Rebasemõisa-Koobassaare-Vähero-Valga/ Sõiduplaan
- 5 - Turu - Annelinn - Ihaste-Annelinn-Turu/ Sõiduplaan
- 35A - Valga - Sangaste - Sarapuu - Sihva - Otepää/ Sõiduplaan
- 72B - Tartu - Ahja - Räpina - Värska sanatoorium/ Sõiduplaan
- 45 - Põlva - Puskaru - Kanepi - Puskaru - Aarna - Põlva/ Sõiduplaan
- 37 - Türi bussijaam - Võhma - Villevere/ Sõiduplaan
- 5216 - Kuressaare-Laimjala-Saareküla-Tornimäe-Pöide-Orissaare/ Sõiduplaan
- 26B - Põlva - Tilsi - Väimela -Tilsi - Peri - Põlva/ Sõiduplaan
- 35C - Valga - Sangaste - Pühajärve - Otepää
- 1103 - Iide-Lopsigu-Mässa-Anseküla-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 27 - Eidapere - Lelle tee - Kehtna - Kaerepere - Rapla/ Sõiduplaan
- 2 - Keskv-Lennuj-Merev-Keskl-Sikass-Kiviraie-Smuuli-Nooruse-Keskv/ Sõiduplaan
- 12-3 - Keskväljak-Roomassaare-Lennujaam-Merevärav-Lennujaam-Roomassaare- Kesklinn
- 51 - Märjamaa - Kernu - Harutee - Tallinn/ Sõiduplaan
- 49D - Krootuse - Veski - Prangli - Enge/ Sõiduplaan
- 25C - Puka - Elva/ Sõiduplaan
- 11B - Ahja - Eoste - Lao - Põlva/ Sõiduplaan
- 24C - Räpina - Veriora - (Verioramõisa) - Leevi - Võru/ Sõiduplaan