Liin 2316
Kuressaare-Kärla-Pidula-Kihelk.-Kõruse-Kihelkonna
GoBus AS
GoBus AS 2316 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
2316 buss (Kihelkonna) omab 38 peatust väljub peatusest Kuressaare ja lõpp-peatuseks on Kihelkonna.
Vali altpoolt mistahes 2316 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kihelkonna (38 peatust)
Kuressaare
Raudtee
Tooma
Kellamäe
Ookivi
Randvere Teerist
Tõlli
Oriküla Teerist
Paadla
Kogula
Hooldekodu
Veski
Sõmera
Kärla
Kirikuküla
Paiküla
Kämpingu
Karujärve
Kuumi Teerist
Kõõru
Pidula
Pidula Kalakasvatus
Odalätsi
Kuremetsa
Pajumõisa Tee
Kõlumäe
Kihelkonna
Kehila Teerist
Jaagarahu
Kurevere
Tammese
Kõruse
Tammese
Kurevere
Jaagarahu
Kehila Teerist
Kõlumäe
Kihelkonna
2316 KKK
Millal alustab 2316 buss sõitmist?
Teenused liinil 2316 buss algavad 15:00 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 2316 buss sõitmise?
Teenused liinil 2316 buss peatuvad 16:05 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede
Millal 2316 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kuressaare-Kärla-Pidula-Kihelk.-Kõruse-Kihelkonna Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kuressaare-Kärla-Pidula-Kihelk.-Kõruse-Kihelkonna Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 2316 buss töötab Tööpüha pühadel?
2316 buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 2316 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 2316 buss peatus.
2316 buss sõiduplaan
2316 buss marsruut töötab esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede. Regulaarsed töötunnid: 15:00 - 16:05
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 15:00 - 16:05 | 65 |
T | 15:00 - 16:05 | 65 |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | 15:00 - 16:05 | 65 |
R | 15:00 - 16:05 | 65 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 2316 (alates Kuressaare), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 2316 (Kihelkonna) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
2316 liin buss hind
GoBus AS 2316 (Kihelkonna) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
2316 (GoBus AS)
Liini 2316 buss esimeseks peatuseks on Kuressaare ja viimaseks on Kihelkonna. 2316 (Kihelkonna) sõidab vahemikus esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede.
Lisainfo: 2316 omab 38 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 32 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 2316 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 2316 buss jaoks.
Liini 2316 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 2316 (Kihelkonna) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 2316 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 2316 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 70B - Antsla - Sangaste - Kääriku - Otepää - Tartu
- 4103 - Leisi-Eikla-Kiratsi-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 5702 - Orissaare-Nenu-Tornimäe-Kõrkvere-Orissaare/ Sõiduplaan
- L21 - Lihula - Virtsu/ Sõiduplaan
- 6103 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 30A - Saverna - Maaritsa - Prangli - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan
- 86A - Põlva - Veriora - Orava - (Lepassaare)/ Sõiduplaan
- 9B - Riidaja-Reti-Lõve-Leebiku-Rulli-Tõrva/ Sõiduplaan
- 23B - Põlva - Peri - Tilsi - Põlva/ Sõiduplaan
- 22 - Rapla - Kaerepere/ Sõiduplaan
- 20H - Valga-Taagepera-Tõrva/ Sõiduplaan
- 73 - Annuka - Lootvina - Vastse-Kuuste - Ahja/ Sõiduplaan
- 25M - Elva-Puka-Keeni-Sarapuu-Valga/ Sõiduplaan
- 369 - Valga - Tartu/ Sõiduplaan
- 31A - Saverna - Valgjärve - Otepää/ Sõiduplaan
- 31C - Põlva - Krootuse - Saverna - Valgjärve - Aiaste - Otepää/ Sõiduplaan
- 17 - Oru - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 49B - Krootuse - Karaski põik - Ihamaru - Karilatsi/ Sõiduplaan
- 20B - Taagepera - Tõrva - Valga bussijaam/ Sõiduplaan
- L12 - Lihula - Rumba - Kloostri - Lihula/ Sõiduplaan