קו 247
לוד←ראשון לציון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 247 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 247 (לוד←ראשון לציון) יש 66 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית לוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 247 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←ראשון לציון (66 תחנות)
ת. מרכזית לוד/רציפים
מתנ''ס/אקסודוס
החלוץ/החשמונאים
ד''ר מרדכי וחווה פרימן/החלוץ
החשמונאים/קהילת ניו יורק
בית דיור מוגן
החשמונאים/שדרות צהל
הנשיא/גרטבול
שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי
שד. ירושלים/גבריאל
שדרות ירושלים/תל חי
כלא אילון
כלא איילון
ת. מרכזית רמלה
שוק עירוני/שדרות הרצל
שדרות הרצל/הגדוד העברי
שדרות הרצל/טרומפלדור
שדרות הרצל/ההגנה
עירייה/ויצמן
ויצמן/בר אילן
מאיר בר אילן/הרב אברהם הלל
מאיר בר אילן/הרב מוהילבר
מרכז מסחרי/יוספטל
יוספטל/צה''ל
צה''ל/בן צבי
בן צבי/לוי אשכול
בית ספר עמל/בן צבי
בן צבי/שטיין
יהודה שטיין/הלוחם
בית ספר מקיף/יהודה שטיין
קרן היסוד/צה''ל
גולדה מאיר/משה שרת
כביש 200/משה דיין
ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר
ישיבת נווה ארץ/ז'בוטינסקי
ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הירדן
איילה/דרך חיים
איילה/דיזנגוף
הבנים/נצר סירני
בית חולים שמואל הרופא
הבנים/דיזינגוף
דיזנגוף/איילה
איילה/שחף
מרכז בריאות/יצחק רבין
ת. רכבת באר יעקב/דרך החיים
שדרות יצחק רבין/יהלום
מרגולין/ישראל שמיד
מרגולין/רמב''ם
מרגולין/נחשון
מרגולין/קימרוב
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
עין הקורא/הרצל
ז'בוטינסקי/שפינוזה
שדרות בגין/ז'בוטינסקי
שדרות בגין/יוהנה ז'בוטינסקי
שדרות בן גוריון/ שדרות בגין
שד. בן גוריון/המעיין
בן גוריון/ההסתדרות
ת. מרכזית ראשל''צ
שאלות ותשובות לגבי קו 247
מתי מתחיל לפעול קו 247?
קו 247 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 247 מפסיק לעבוד?
קו 247 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 247?
כדי לראות מתי קו לוד←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 247 (לוד←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←ראשון לציון (לוד←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 247 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 247 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 247 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 247 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 247
קו האוטובוס 247, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ב׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ג׳ | 06:00 - 22:10 | 30 - 40 |
ד׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ה׳ | 06:00 - 22:10 | 20 - 40 |
ו׳ | 06:30 - 15:45 | 20 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל247 (מ ת. מרכזית לוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 247 (לוד←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 247
תעריף הנסיעה ב247 (לוד←ראשון לציון) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
247 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 247 היא ת. מרכזית לוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 247 (לוד←ראשון לציון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 247. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 247.
מעקב אחר קו האוטובוס 247 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 247 (לוד←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 247 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 247 ב-ישראל
247 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים