Liin 33
Märjamaa - Mõisamaa - Valgu - Päärdu
GoBus AS
GoBus AS 33 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
33 buss (Nurme) omab 14 peatust väljub peatusest Päärdu ja lõpp-peatuseks on Nurme.
33 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
14:25. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 33 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Nurme (14 peatust)
Päärdu
Ukuaru
Kilgi
Velisemõisa
Kaldamäe
Velise
Nurga
Mäe
Valgu
Vana-Nurtu
Palu
Tihkani
Nurtu
Nurme
33 KKK
Millal alustab 33 buss sõitmist?
Teenused liinil 33 buss algavad 14:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 33 buss sõitmise?
Teenused liinil 33 buss peatuvad 14:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 33 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Märjamaa - Mõisamaa - Valgu - Päärdu buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Märjamaa - Mõisamaa - Valgu - Päärdu buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 33 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 33 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 33 (alates Päärdu), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 33 (Nurme) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
33 liin buss hind
GoBus AS 33 (Nurme) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
33 (GoBus AS)
Liini 33 buss esimeseks peatuseks on Päärdu ja viimaseks on Nurme. 33 (Nurme) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 33 omab 14 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 27 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 33 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 33 buss jaoks.
Liini 33 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 33 (Nurme) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 33 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 33 liini Eesti kohta
33 - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 99A - Lao - Põlva - Taevaskoja - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan
- 295 - Tallinn - Haapsalu - Kärdla - Viskoosa - Luidja/ Sõiduplaan
- 5 - Turu - Annelinn - Ihaste-Annelinn-Turu/ Sõiduplaan
- 13 - Põlva - Mooste - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 80A - Sikamäe - Meremäe - Obinitsa - Orava raudteejaam/ Sõiduplaan
- 41B - Otepää - Kanepi - Saverna - Põlva/ Sõiduplaan
- 55B - Võru - Väimela - Meemaste - Põlva/ Sõiduplaan
- 39A - Valga - Sangaste - Keeni - Vidrike - Otepää/ Sõiduplaan
- 552 - Jõhvi - Rannapungerja - Avinurme - Ulvi - Mustvee/ Sõiduplaan
- 5106 - Orissaare-Laimjala-Valjala-Kõljala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 35 - Märjamaa - Kivi-Vigala/ Sõiduplaan
- 6202 - Suure-Rootsi-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 40A - Kanepi - Sulbi - Liivakalda - Kooraste - Kaagvere - Kanepi/ Sõiduplaan
- 125A - Tallinn - Põrguvälja - Jüri - Lagedi/ Sõiduplaan
- 79A - Värska - Podmotsa - Värska/ Sõiduplaan
- 68B - Mooste - Ahja - Rasina - Peterselli - Mooste/ Sõiduplaan
- 67B - Põlva - Peri - Tromsi - Partsi - Põlva/ Sõiduplaan
- L18-1 - Lihula - Kõmsi kool - Massu - Metsküla kool - Lihula/ Sõiduplaan
- 68A - Mooste - Ahja - Rasina - Peterselli - Mooste - Põlva/ Sõiduplaan