קו 37
יהוד←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 37 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 37 (יהוד←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרצל / טרומפלדור ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 37 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יהוד←תל אביב-יפו (36 תחנות)
הרצל / טרומפלדור
הרצל/עץ האפרסק
רמז / הרצל
רמז/קפלן
וייצמן/רמז
וייצמן/קדושי מצרים
כצנלסון/השלושה
מוהליבר/בן צבי
כיבוי אש/מוהליבר
דרך העצמאות / וייצמן
העצמאות / חתוכה
דרך העצמאות/יעקב בר סימנטוב
שדרות מנחם בגין/שדרות משה דיין
צומת יהוד מערב/כביש 461
קניון סביונים/461
כביש 461 / נווה מונוסון
צומת סביון/למערב
פארק קנדה/דרך לוד
דרך לוד / יגאל אלון
מחנה דורי
דרך לוד / צומת רמת פנקס
מחלף מסובים/דרך לוד
פארק אריאל שרון/דרך לוד
דרך הטייסים/דרך חיים בר לב
דרך הטייסים/ככר הרב פרדס
דרך הטייסים/שלם
דרך הטייסים/עודד
פארק וולפסון/דרך הטייסים
אורט סינגלובסקי/דרך הטייסים
לה גוורדיה/דרך הטייסים
לה גווארדיה/הגיבור האלמוני
לה גווארדיה/שער הגיא
לה גוורדיה/יגאל אלון
לה גווארדייה/המעפילים
מחלף לה גווארדייה
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 37
מתי מתחיל לפעול קו 37?
קו 37 מתחיל לפעול ב-04:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 37 מפסיק לעבוד?
קו 37 מפסיק לפעול ב-14:50 בשישי
מתי מגיע קו 37?
כדי לראות מתי קו יהוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יהוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 37 (יהוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יהוד←תל אביב-יפו (יהוד←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 37 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 37 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 37 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 37 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 37
קו 37 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:55 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 23:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 04:55 - 23:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 08:00 - 23:30 | 30 |
ד׳ | 04:55 - 23:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:55 - 23:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:00 - 14:50 | 20 |
ש׳ | 18:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל37 (מ הרצל / טרומפלדור), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 37 (יהוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 37
תעריף הנסיעה ב37 (יהוד←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
37 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 37 היא הרצל / טרומפלדור והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 37 (יהוד←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 37. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 37.
מעקב אחר קו האוטובוס 37 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 37 (יהוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 37 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 37 ב-ישראל
37 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים