Liin 3K
Paemurru - Jaam - Tempo - Siivertsi - Kevade
GoBus AS
GoBus AS 3K buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
3K buss (Kevad Suvilad) omab 35 peatust väljub peatusest Paemurru ja lõpp-peatuseks on Kevad Suvilad.
Vali altpoolt mistahes 3K buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kevad Suvilad (35 peatust)
Paemurru
Uusküla
Koorikool
Jäähall
Gerassimovi
Jaam
Rugodiv
Peetri Plats
Energia
Kk Geneva
Tempo
Rahu 18
Rahu 32
Kangelaste 44
Kangelaste 34
Kangelaste 14
Kangelaste Maja
Rakvere
Spordikeskus
Sepa
Jõe
Jõesuu
Nõudepeatus 1
Peetri Rist Suunas Siivertsi
Siivertsi
Peetri Rist
Progress Suvilad
Nõudepeatus 2
Riigimõisa
Riigiküla
Marja
Pihlaka
Leekova
Elektron Suvilad
Kevad Suvilad
3K KKK
Millal alustab 3K buss sõitmist?
Teenused liinil 3K buss algavad 07:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 3K buss sõitmise?
Teenused liinil 3K buss peatuvad 13:55 järgnevatel päevadel pühapäev, laupäev
Millal 3K buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Paemurru - Jaam - Tempo - Siivertsi - Kevade buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Paemurru - Jaam - Tempo - Siivertsi - Kevade buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 3K buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 3K buss peatus.
3K buss sõiduplaan
3K buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 07:45 - 15:15
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:45 - 15:15 | 450 |
T | 07:45 - 15:15 | 450 |
K | 07:45 - 15:15 | 450 |
N | 07:45 - 15:15 | 450 |
R | 07:45 - 15:15 | 450 |
L | 09:55 - 13:55 | 240 |
P | 09:55 - 13:55 | 240 |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 3K (alates Paemurru), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 3K (Kevad Suvilad) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
3K liin buss hind
GoBus AS 3K (Kevad Suvilad) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
3K (GoBus AS)
Liini 3K buss esimeseks peatuseks on Paemurru ja viimaseks on Kevad Suvilad. 3K (Kevad Suvilad) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 3K omab 35 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 49 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 3K buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 3K buss jaoks.
Liini 3K reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 3K (Kevad Suvilad) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 3K buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 3K liini Eesti kohta
3K - Teised suunad
GoBus AS linnas Eesti
- 144 - Tallinn - Kose/ Sõiduplaan
- 3207 - Kuressaare-Aste-Hakjala/ Sõiduplaan
- J3 - Kallavere - Iru - Loo/ Sõiduplaan
- 5202 - Kuivastu-Hellamaa-Orissaare-Pöide-Laimjala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 50 - Rapla - Kohila - Tallinn/ Sõiduplaan
- J9 - Loo - Iru -Muuga - Saviranna - Kostiranna - Kostivere/ Sõiduplaan
- 36 - Valga - Lüllemäe/ Sõiduplaan
- 83C - Koidula - Orava - Võru/ Sõiduplaan
- K7 - Kose - Gümnaasium - Harmi - Virla - Ardu/ Sõiduplaan
- 99E - Põlva - Taevaskoja - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan
- 132 - Tallinn - Järveküla - Rae küla - Jüri/ Sõiduplaan
- 38 - Põlva - Tilsi - Kanepi - Põlva/ Sõiduplaan
- 20F - Põlva - Peri - (Põlva)/ Sõiduplaan
- 31C - Põlva - Krootuse - Saverna - Valgjärve - Aiaste - Otepää/ Sõiduplaan
- 10 - Kvissentali-Annelinn Ringtee-Rdt.jaam/ Sõiduplaan
- 37 - Türi bussijaam - Võhma - Villevere/ Sõiduplaan
- 76B - Otepää - Anne - Urvaste - Antsla/ Sõiduplaan
- L12 - Lihula - Rumba - Kloostri - Lihula/ Sõiduplaan
- 2302 - Kihelkonna-Kärla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 45 - Jõhvi - Toila - Valaste - Saka - Kohtla-Järve - Jõhvi/ Sõiduplaan