Liin 439
Rõngu - Valguta - Elva - Peedu - Nõo - Tartu
GoBus AS
GoBus AS 439 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
439 buss (Tartu Bussijaam) omab 42 peatust väljub peatusest Rõngu ja lõpp-peatuseks on Tartu Bussijaam.
439 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
08:25. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 439 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tartu Bussijaam (42 peatust)
Rõngu
Lossimäe
Arja
Valguta
Valguta Kool
Lobjaku
Vilsi
Teedla
Teedla Tee
Kirepi
Puiestee
Tammiste
Uderna Tee
Enno
Lille
Turuplatsi
Nooruse
Elva
Lootuse
Uuta
Jaama
Peedu
Vapramäe
Tõravere
Vastse-Nõo
Meeri Tee
Nõo
Nõo Kool
Aiamaa
Järiste
Valgeristi
Soo
Kose
Külitse
Näki
Lemmatsi
Saariku
Teaduspark
Raja
Kaare
Pauluse
Tartu Bussijaam
439 KKK
Millal alustab 439 buss sõitmist?
Teenused liinil 439 buss algavad 08:25 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 439 buss sõitmise?
Teenused liinil 439 buss peatuvad 08:25 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 439 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Rõngu - Valguta - Elva - Peedu - Nõo - Tartu Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Rõngu - Valguta - Elva - Peedu - Nõo - Tartu Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 439 buss töötab Nelipüha pühadel?
439 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 439 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 439 buss peatus.
439 buss sõiduplaan
439 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 08:25
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 08:25 | Üks väljumine |
T | 08:25 | Üks väljumine |
K | 08:25 | Üks väljumine |
N | 08:25 | Üks väljumine |
R | 08:25 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 439 (alates Rõngu), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 439 (Tartu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
439 liin buss hind
GoBus AS 439 (Tartu Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
439 (GoBus AS)
Liini 439 buss esimeseks peatuseks on Rõngu ja viimaseks on Tartu Bussijaam. 439 (Tartu Bussijaam) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 439 omab 42 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 85 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 439 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 439 buss jaoks.
Liini 439 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 439 (Tartu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 439 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 439 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 2H - Räpina - Kauksi - Ruusa - Viluste - Põlva/ Sõiduplaan
- 96B - Tartu - Räpina - Värska - Orava/ Sõiduplaan
- J12 - Kostivere - Neeme - Kuusalu kk/ Sõiduplaan
- 4205 - Kuressaare-Pärsama-Leisi-Pärsama-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 76C - Otepää - Pilkuse - Vastsemõisa - Antsla/ Sõiduplaan
- 86A - Põlva - Veriora - Orava - (Lepassaare)/ Sõiduplaan
- 32H - Tõrva - Pokardi - Tõrva/ Sõiduplaan
- 44 - Põlgaste - Kanepi - Peetrimõisa - Põlgaste - Kanepi/ Sõiduplaan
- 81A - Tõrva - Puka
- 36N - Nõudeliin/Lüllemäe-Vähero-Kaagjärve-Lüllemäe/ Sõiduplaan
- 2207 - Kuressaare-Kärla-Kihelkonna-Lümanda-Kõrkküla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 86C - Orava - Veriora - Põlva/ Sõiduplaan
- 13 - Kasteheina - Puidu/ Sõiduplaan
- 60 - Jõhvi - Kuremäe/ Sõiduplaan
- L12 - Lihula - Rumba - Kloostri - Lihula/ Sõiduplaan
- 39 - Otepää - Vidrike - Sangaste - Valga/ Sõiduplaan
- 2213 - Kuressaare-Kärla-Lümanda-Kihelkonna Kärla Kuressaare
- 72D - Tartu - Elva - Otepää/ Sõiduplaan
- 36A - Otepää - Kaagvere - Kanepi - Karaski - Põlva/ Sõiduplaan
- 2209 - Kuressaare-Kõrkküla-Lümanda (Karala-Atla-Lüm. tellimisel)/ Sõiduplaan