4205 - Kuressaare Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Säästu | 13:31 |
Roonimäe | 13:32 |
Kooli | 13:34 |
Upa | 13:35 |
Laadjala | 13:37 |
Maleva | 13:39 |
Asuküla | 13:43 |
Kaarma | 13:44 |
Mustla | 13:47 |
Saue-Putla | 13:48 |
Putla | 13:49 |
Liiva-Putla | 13:51 |
Turse | 13:52 |
Haeska | 13:54 |
Valjala Teerist | 13:55 |
Jööri Tee | 13:57 |
Tika | 13:59 |
Räägi | 14:01 |
Lõpi | 14:03 |
Koikla Teerist | 14:05 |
Koikla | 14:06 |
Metsaääre | 14:08 |
Pärsama | 14:10 |
Linnaka | 14:12 |
Viira | 14:13 |
Angla | 14:15 |
Tomba | 14:17 |
Veske | 14:18 |
Leisi Kool | 14:20 |
Leisi Vallamaja | 14:21 |
Leisi | 14:35 |
Triigi | 14:37 |
Oitme | 14:39 |
Võlupe Teerist | 14:40 |
Roobaka | 14:42 |
Nihatu | 14:44 |
Tareste | 14:46 |
Pärsama | 14:50 |
Metsaääre | 14:53 |
Koikla | 14:54 |
Koikla Teerist | 14:55 |
Lõpi | 14:57 |
Räägi | 14:58 |
Tika | 15:00 |
Jööri Tee | 15:01 |
Valjala Teerist | 15:03 |
Haeska | 15:05 |
Turse | 15:07 |
Liiva-Putla | 15:09 |
Putla | 15:10 |
Saue-Putla | 15:11 |
Mustla | 15:12 |
Uduvere | 15:15 |
Kiratsi | 15:18 |
Loigu | 15:19 |
Laadjala | 15:20 |
Upa | 15:21 |
Kooli | 15:22 |
Säästu | 15:25 |
Kuressaare | 13:30 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 4205 (Kuressaare)
GoBus AS Bus sõiduplaan 4205 liinil, Kuressaare, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kuressaare jaam peatuseni Kuressaare jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.