Liin 46
Põlva Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 46 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
Buss 46 (Põlva Bussijaam) on ringliin 21 peatusega ja väljub peatusest Põlva Bussijaam.
46 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
15:00. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 46 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Põlva Bussijaam (21 peatust)
Põlva Bussijaam
Tännassilma
Kiriku
Juudakäpa
Kähri Küla
Laane
Puskaru Põik
Puskaru
Varbuse
Liismiti
Põlgaste
Liismiti
Puskaru
Puskaru Põik
Laane
Kähri Küla
Kiuma Küla
Aarna
Metsanurga
Perämõtsa
Põlva Bussijaam
46 KKK
Millal alustab 46 buss sõitmist?
Teenused liinil 46 buss algavad 15:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 46 buss sõitmise?
Teenused liinil 46 buss peatuvad 15:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 46 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Põlva Bussijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Põlva Bussijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 46 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 46 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 46 (alates Põlva Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 46 (Põlva Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
46 liin buss hind
GoBus AS 46 (Põlva Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
46 (GoBus AS)
Liini 46 buss esimeseks peatuseks on Põlva Bussijaam ja viimaseks on Põlva Bussijaam. 46 (Põlva Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 46 omab 21 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 48 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 46 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 46 buss jaoks.
Liini 46 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 46 (Põlva Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 46 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 46 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 10B - Räpina - Beresje - Lüübnitsa - Räpina/ Sõiduplaan
- 2 - Kannuka - Tehase/ Sõiduplaan
- 125 - Tallinn - Jüri - Lagedi/ Sõiduplaan
- 83C - Koidula - Orava - Võru/ Sõiduplaan
- 251 - Kuressaare - Tallinn/ Sõiduplaan
- 26 - Rapla - Raikküla - Lipa tee - Metsküla OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 29C - Tõrva - Soontaga - Hummuli - Valga bussijaam/ Sõiduplaan
- 73B - Otepää - Kannistiku - Kääriku - Otepää/ Sõiduplaan
- 7 - Kabala - Türi - Kolu - Laupa - Türi/ Sõiduplaan
- 57 - Põlva - Puskaru - Varbuse - Kanepi/ Sõiduplaan
- 53B - Võru - Ridali - Tilsi - Puskaru põik - Aarna - Põlva/ Sõiduplaan
- 77A - Otepää - Makita - Neeruti - Otepää/ Sõiduplaan
- L32 - Virtsu - Lihula - Kullamaa kool - Risti/ Sõiduplaan
- 20P - Valga - Taagepera - Tõrva/ Sõiduplaan
- 6202 - Suure-Rootsi-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 80B - Orava raudteejaam - Orava - Obinitsa - Meremäe - Sikamäe/ Sõiduplaan
- 51 - Põlgaste - Varbuse - Kanepi - Heisri - Kanepi - Põlgaste/ Sõiduplaan
- 4B - Riiska-Taagepera-Tõrva/ Sõiduplaan
- 56 - Kanepi - Saverna - Krootuse - Põlva/ Sõiduplaan
- 20 - Tehnika - Türi bussijaam - Laupa - Kolu -Türi bussijaam/ Sõiduplaan