Liin 485
Põltsamaa
Atko Bussiliinid AS
Atko Bussiliinid AS 485 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
Buss 485 (Põltsamaa) on ringliin 13 peatusega ja väljub peatusest Põltsamaa.
485 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
09:10. Sellel nädalal töötab päevadel reede.
Vali altpoolt mistahes 485 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Põltsamaa (13 peatust)
Põltsamaa
Puhu Rist
Annikvere Väljad
Nõmme
Kaliküla
Umbusi Tee
Umbusi
Kuuri
Kablaküla
Andrese Tee
Annikvere
Võhmanõmme
Põltsamaa
485 KKK
Millal alustab 485 buss sõitmist?
Teenused liinil 485 buss algavad 09:10 järgnevatel päevadel reede.
Millal lõpetab 485 buss sõitmise?
Teenused liinil 485 buss peatuvad 09:10 järgnevatel päevadel reede
Millal 485 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Põltsamaa buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Põltsamaa buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 485 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 485 buss peatus.
485 buss sõiduplaan
485 buss marsruut töötab reede. Regulaarsed töötunnid: 09:10
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | Ei Sõida | Ei Sõida |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | 09:10 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Atko Bussiliinid AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 485 (alates Põltsamaa), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 485 (Põltsamaa) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Atko Bussiliinid AS infot kohe.
485 liin buss hind
Atko Bussiliinid AS 485 (Põltsamaa) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Atko Bussiliinid AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Atko Bussiliinid AS ametlikult kodulehelt.
485 (Atko Bussiliinid AS)
Liini 485 buss esimeseks peatuseks on Põltsamaa ja viimaseks on Põltsamaa. 485 (Põltsamaa) sõidab vahemikus reede.
Lisainfo: 485 omab 13 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 40 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Atko Bussiliinid AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 485 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 485 buss jaoks.
Liini 485 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 485 (Põltsamaa) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 485 buss või Atko Bussiliinid AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Atko Bussiliinid AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Atko Bussiliinid AS ja iga buss, sealhulgas 485 liini Eesti kohta
Atko Bussiliinid AS linnas Eesti
- 429 - Põltsamaa - Pisisaare - Kalana - Pauastvere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 45 - Kärstna - Mustla - Viljandi/ Sõiduplaan
- 66 - Viljandi - Sillaotsa - Viiratsi - Viljandi/ Sõiduplaan
- 51A - Viljandi - Uue-Kariste - Abja-Paluoja/ Sõiduplaan
- 58B - Viljandi - Tääksi - Võhma/ Sõiduplaan
- 467 - Põltsamaa - Sulustvere - Lustivere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 43A - Pahuvere - Kärstna - Mustla - Kärstna/ Sõiduplaan
- 451-2 - Adavere - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 59H - Võhma - Tääksi - Viljandi/ Sõiduplaan
- 215 - Jõgeva - Laiuse - Sadala - Vaiatu - Rääbise - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 219 - Jõgeva - Laiuse - Sadala - Torma - Mustvee/ Sõiduplaan
- 471 - Põltsamaa - Puurmani - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 120 - Jõgeva - Aidu - Tapiku - Lahavere - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 510 - Põltsamaa - Võisiku - Esku - Vitsjärve - Esku - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 508 - Põltsamaa - Esku - Lebavere - Vitsjärve - Esku - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 52 - Põltsamaa - Võhma - Suure-Jaani/ Sõiduplaan
- 103 - Põltsamaa - Lustivere - Aidu - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 236 - Mustvee - Kallaste - Mustvee/ Sõiduplaan
- 9 - Kirikumõis - Viiratsi/ Sõiduplaan
- 439 - Põltsamaa - Pisisaare - Kütimäe - Päinurme - Pisisaare - Põltsamaa/ Sõiduplaan