Liin 58
Käsmu - Võsu - Palmse - Sagadi - Rakvere
Hansabuss AS
Hansabuss AS 58 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
58 buss (Rakvere Bussijaam) omab 39 peatust väljub peatusest Käsmu ja lõpp-peatuseks on Rakvere Bussijaam.
58 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
06:30. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 58 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Rakvere Bussijaam (39 peatust)
Käsmu
Käsmu Järv
Lepispea
Eha
Võsu
Vergi Tee
Koljaku
Laviku
Ilumäe
Muike
Oruveski Tee
Palmse Mõis
Ojaäärse Tee
Metsanurga
Kadaka
Sagadi Mõis
Vila Tee
Sagadi Tee
Villandi
Adaka
Metsiku
Salatse
Kaasiku
Potsu
Lambasaare
Marga
Haljala
Haljala Tee
Kisuvere
Luha
Pahnimäe
Päide
Suvilad
Tõrremäe
Põhjakeskus
Aiand
Teater
Lai
Rakvere Bussijaam
58 KKK
Millal alustab 58 buss sõitmist?
Teenused liinil 58 buss algavad 06:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 58 buss sõitmise?
Teenused liinil 58 buss peatuvad 06:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 58 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Käsmu - Võsu - Palmse - Sagadi - Rakvere buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Käsmu - Võsu - Palmse - Sagadi - Rakvere buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 58 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 58 buss peatus.
58 buss sõiduplaan
58 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 06:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:30 | Üks väljumine |
T | 06:30 | Üks väljumine |
K | 06:30 | Üks väljumine |
N | 06:30 | Üks väljumine |
R | 06:30 | Üks väljumine |
L | 07:35 | Üks väljumine |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 58 (alates Käsmu), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 58 (Rakvere Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
58 liin buss hind
Hansabuss AS 58 (Rakvere Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Hansabuss AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
58 (Hansabuss AS)
Liini 58 buss esimeseks peatuseks on Käsmu ja viimaseks on Rakvere Bussijaam. 58 (Rakvere Bussijaam) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 58 omab 39 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 73 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 58 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 58 buss jaoks.
Liini 58 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 58 (Rakvere Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 58 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas 58 liini Eesti kohta
58 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- KV3 - Ülase - Karjaküla-Keila-Ohtu-Lehola-Klooga - Laulasmaa/ Sõiduplaan
- SN1 - Munalaskme - Tabara - Riisipere - Nissi/ Sõiduplaan
- 53 - Tapa - Tamsalu/ Sõiduplaan
- 55 - Rakvere - Vinni - Tudu - Tudulinna/ Sõiduplaan
- V3 - Haabneeme - Viimsi - Soosepa - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- 180E - Rannamõisa - Tallinn - Maardu/ Sõiduplaan
- 40 - Rakvere - Väike-Maarja - Kiltsi - Rakke/ Sõiduplaan
- K4 - Kose - Viskla - Kose/ Sõiduplaan
- 39 - Tamsalu - Porkuni - Väike-Maarja - Simuna - Väike-Maarja/ Sõiduplaan
- SK2 - Ruila - Kibuna - Laitse - Ruila/ Sõiduplaan
- H3A - Tabasalu - Harku - Harkujärve/ Sõiduplaan
- R13 - Jüri Gümnaasium - Vaadi - Lagedi - Lagedi kool/ Sõiduplaan
- SN4 - Turba - Kivitammi - Siimika - Lepaste - Ellamaa - Risti/ Sõiduplaan
- KV2 - Keila - Karjaküla - SOS lasteküla - Klooga - Laulasmaa/ Sõiduplaan
- 108A - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Keila-Joa - Vääna/ Sõiduplaan
- R1 - Annuse - Mõigu - Assaku - Kurna - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- SN3 - Nissi - Turba - Tabara - Nissi - Munalaskme - Nissi/ Sõiduplaan
- 36 - Rakvere - Väike-Maarja - Rakke - Salla - Rakke/ Sõiduplaan
- 65B - Rakvere - Laekvere - Avinurme - Tudulinna OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- SN5 - Munalaskme - Nissi - Lehetu - Turba/ Sõiduplaan