Liin 59A
Räpina Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 59A buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
59A buss (Räpina Bussijaam) omab 35 peatust väljub peatusest Tartu Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Räpina Bussijaam.
59A buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
14:00. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 59A buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Räpina Bussijaam (35 peatust)
Tartu Bussijaam
Silla I
Sõpruse Puiestee
Rahumäe
Aiandi Tee
Lohkva
Jalaka
Põvvatu
Peruoja
Luunja
Vana-Kastre
Prilli
Miku
Melliste
Sasi
Poka
Hammaste
Kurista
Rookse
Kosova
Alevi
Ahja
Kärsa
Sulbi
Mooste
Kitseoru
Jaanimõisa
Suurmetsa
Määrastu
Vastsemõisa
Leevaku
Toolamaa
Jaamamõisa
Tartu Maantee
Räpina Bussijaam
59A KKK
Millal alustab 59A buss sõitmist?
Teenused liinil 59A buss algavad 14:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 59A buss sõitmise?
Teenused liinil 59A buss peatuvad 14:00 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 59A buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Räpina Bussijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Räpina Bussijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 59A buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 59A buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 59A (alates Tartu Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 59A (Räpina Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
59A liin buss hind
GoBus AS 59A (Räpina Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
59A (GoBus AS)
Liini 59A buss esimeseks peatuseks on Tartu Bussijaam ja viimaseks on Räpina Bussijaam. 59A (Räpina Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 59A omab 35 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 65 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 59A buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 59A buss jaoks.
Liini 59A reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 59A (Räpina Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 59A buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 59A liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 31D - Põlva - Krootuse - Karilatsi - Prangli - Saverna - Otepää/ Sõiduplaan
- 76C - Otepää - Pilkuse - Vastsemõisa - Antsla/ Sõiduplaan
- 2216 - Lümanda-Atla-Lümanda Kihelkonna-Viki-Kihelkonna- Lümanda/ Sõiduplaan
- 49D - Krootuse - Veski - Prangli - Enge/ Sõiduplaan
- 18B - Valga - Vilaski - Antsla/ Sõiduplaan
- 73A - Otepää - Kannistiku - Kääriku - Otepää/ Sõiduplaan
- 32 - Narva - Riigiküla kalmistu - Narva-Jõesuu/ Sõiduplaan
- 2109 - Lümanda-Sake-Koimla-Riksu-Toomalõuka-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 43A - Kohtla-Nõmme - Kohtla-Järve - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 55B - Võru - Väimela - Meemaste - Põlva/ Sõiduplaan
- 717 - Tallinn - Risti - Pürksi - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 80 - Valga - Karksi-Nuia - Viljandi/ Sõiduplaan
- 99E - Põlva - Taevaskoja - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan
- 92F - Koidula - Värska - Räpina - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 18I - Valga bussijaam - Lüllemäe -Antsla/ Sõiduplaan
- 79B - Värska - Podmotsa - Värska/ Sõiduplaan
- 80 - Ahtme - Jõhvi - Sillamäe - Narva/ Sõiduplaan
- K3 - Kose - Habaja - Kuimetsa - Kaiu/ Sõiduplaan
- 51 - Jõhvi - Oru - Voka - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 1103 - Iide-Lopsigu-Mässa-Anseküla-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan