Liin 6
Räpina Bussijaam
GoBus AS
GoBus AS 6 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
6 buss (Räpina Bussijaam) omab 38 peatust väljub peatusest Räpina Gümnaasium ja lõpp-peatuseks on Räpina Bussijaam.
6 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
15:58. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 6 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Räpina Bussijaam (38 peatust)
Räpina Gümnaasium
Halduskeskus
Räpina Bussijaam
Köstrimäe
Tootsi
Raadama
Luhamäe
Linte
Tammistu
Saarepera
Hiirepalu
Naha
Kalsa
Meeksi
Veski
Latika
Mehikoorma
Latika
Veski
Meeksi
Kalsa
Naha
Kõnnu Sigala
Kõnnu
Kureküla
Mägiotsa
Keldrimäe
Hütimäe
Meelva
Liiva
Jaanisilla
Luhamäe
Linte
Tammistu
Tooste
Silminitsa
Lepiku
Räpina Bussijaam
6 KKK
Millal alustab 6 buss sõitmist?
Teenused liinil 6 buss algavad 15:58 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 6 buss sõitmise?
Teenused liinil 6 buss peatuvad 15:58 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 6 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Räpina Bussijaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Räpina Bussijaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 6 buss töötab Nelipüha pühadel?
6 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 6 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 6 buss peatus.
6 buss sõiduplaan
6 buss marsruut sõidab esmaspäev kuni reede. Tavalised töötunnid: 15:58
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 15:58 | Üks väljumine |
T | 15:58 | Üks väljumine |
K | 15:58 | Üks väljumine |
N | 15:58 | Üks väljumine |
R | 15:58 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 6 (alates Räpina Gümnaasium), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 6 (Räpina Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
6 liin buss hind
GoBus AS 6 (Räpina Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
6 (GoBus AS)
Liini 6 buss esimeseks peatuseks on Räpina Gümnaasium ja viimaseks on Räpina Bussijaam. 6 (Räpina Bussijaam) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 6 omab 38 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 62 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 6 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 6 buss jaoks.
Liini 6 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 6 (Räpina Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 6 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 6 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 20K - Valga - Taagepera - Tõrva/ Sõiduplaan
- 94B - Saatse muuseum - Värska - Räpina - Kauksi - Põlva/ Sõiduplaan
- 135C - Tallinn - Jüri - Aruküla - Peningi - Urvaste/ Sõiduplaan
- 6 - Särevere - Türi - Paide keskväljak/ Sõiduplaan
- 73 - Annuka - Lootvina - Vastse-Kuuste - Ahja/ Sõiduplaan
- J6 - Loo - Liivamäe - Kallavere - Rebala - Kostivere/ Sõiduplaan
- 2201 - Lümanda-Kihelkonna-Kärla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- J10 - Neeme tee - Neeme - Jõelähtme - Manniva - Rebala - Kostivere/ Sõiduplaan
- 31B - Narva (Jäähall) - Narva-Jõesuu/ Sõiduplaan
- 7B - Hummuli põhikool - Aitsra - Hummuli/ Sõiduplaan
- 34 - Rapla - Raikküla - Valgu - Päärdu - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 3305 - Kuressaare-Aste-Hakjala-Kaarma-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 5 - Hargla - Saru lauatehas - Hargla - Valga/ Sõiduplaan
- 54C - Põlva - Peri - Meemaste - Tilsi - Ridali - Võru/ Sõiduplaan
- 14 - Rapla raudteejaam - Alu - Kodila - Ohulepa/ Sõiduplaan
- 14 - Otepää-Restu-Keeni-Sangaste-Valga/ Sõiduplaan
- 50 - Tartu-Otepää-Sangaste-Valga/ Sõiduplaan
- 3108 - Kuressaare-Randvere-Mustjala-Randvere-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 3211 - Kuressaare-Aste-Hakjala/ Sõiduplaan
- 60C - Põlva - Taevaskoja - Maarja - Taevaskoja - Põlva/ Sõiduplaan