קו 67
כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 67 (כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטבאש א ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה (51 תחנות)
טבאש א
טבאש ב
טבאש/מרכז
טבאש/גן אירועים
כעבייה א/כניסה
כעבייה ג'/מרפאה לבריאות המשפחה
כעבייה ד/מועצה מקומית
כעבייה צפון א'/כניסה
מרכז ג'עפר
כעבייה צפון ג/גבעת רשיד
כעבייה צפון ד'/מסגד
כעבייה 2
כעבייה צפון ה'/יציאה
צומת כעבייה/כעבייה צפון
שכונת אלטואהר
חג'אג'רה כניסה
חג'אג'רה א'/כניסה
חג'אג'רה ב
חג'אג'רה 6
חג'אג'רה ג
בי''ס יסודי חגאגרה
חג'אג'רה ד'/בית ספר יסודי
בית עלמין/חג'אג'רה
זרזיר א'/כניסה מערבית
זרזיר ב
זרזיר ג
זרזיר/מסגד
מועצה מקומית בית זרזיר
צומת גבעת אלה
צומת ג'ריפאת
צומת מזאריב
צומת נהלל
נהלל/כניסה
צומת נהלל
צרכנייה
מגרש כדורגל
מסעף נהלל
מסעף רמת דוד
מסעף גבת
מסעף יפעת
מסעף שריד
צומת ברוך
מסעף גניגר
מכללת עמק יזרעאל
מסעף מזרע
צומת עוקף עפולה/מעונות הסטודנטים
אשכול פיס/חטיבה תשע
מכבי אש/חטיבה תשע
היכל התרבות/חטיבה תשע
הנשיא וייצמן/כיכר העצמאות
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-12:50 בשישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה (כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 67 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו 67 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:20 - 17:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 17:20 | 90 - 360 |
ב׳ | 05:20 - 17:20 | 270 - 450 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:20 - 17:20 | 90 - 360 |
ה׳ | 05:20 - 17:20 | 90 - 360 |
ו׳ | 05:20 - 12:50 | 90 - 240 |
ש׳ | 21:40 - 23:50 | 130 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ טבאש א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
67 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 67 היא טבאש א והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 67 (כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (כעביה-טבאש-חג'אג'רה←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 302 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 7 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 30 - סמדר 1-יבנאל<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 38 - הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 580 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 411 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 749 - ברל לוקר/ארסט-ירושלים<->שדרות יצחק בן צבי/בצלאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 849 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 5 - מסוף יגור-יגור<->מסוף יגור-יגור-30/ לוח זמנים
- 27 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 5 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 185 - בית ספר מגידו / 6953-מגידו<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים