קו 67
עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 67 (עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה) יש 52 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית עפולה/רציפים ומסתיים בטבאש ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה (52 תחנות)
ת.מרכזית עפולה/רציפים
כיכר העצמאות
היכל התרבות/חטיבה תש''ע
מכבי אש/חטיבה תשע
אשכול פיס/חטיבה תשע
מסעף מזרע
מכללת עמק יזרעאל
מסעף גניגר
צומת ברוך
מסעף שריד
מסעף יפעת
מסעף גבת
צומת קיבוץ רמת דוד
מסעף מחנה רמת דוד
נהלל/כניסה
צומת נהלל
צרכנייה
מגרש כדורגל
מסעף נהלל
צומת נהלל
מזאריב/כביש 7626
שכונת עיאדאת דרומית
צומת עיאדאת/גריפאת
צומת גבעת אלה
מועצה מקומית בית זרזיר
צומת אל הייב
ג'ואמיס/מסגד
מרכז מסחרי/7626
שכונת ג'ואמיס/יציאה
מחלף זרזיר
בית עלמין/חג'אג'רה
חג'אג'רה א'/כניסה
חג'אג'רה ב
חג'אג'רה 6
חג'אג'רה ג
חג'אג'רה ד
בי''ס יסודי חגאגרה
חג'אג'רה ד'/בית ספר יסודי
שכונת אלטואהר
כעבייה צפון א'/כניסה
מרכז ג'עפר
כעבייה צפון ג/גבעת רשיד
כעבייה צפון ד'/מסגד
כעבייה 2
כעבייה צפון ה'/יציאה
גבעת רשיד
ב''ס לנהיגה
כעבייה ג'/יציאה
טבאש/גן אירועים
טבאש 2
טבאש א
טבאש ב
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה (עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 67 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו 67 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 20:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 20:35 | 95 - 345 |
ב׳ | 05:30 - 20:35 | 95 - 345 |
ג׳ | 05:30 - 20:35 | 95 - 345 |
ד׳ | 05:30 - 20:35 | 95 - 345 |
ה׳ | 05:30 - 20:35 | 95 - 345 |
ו׳ | 11:25 - 15:20 | 50 - 125 |
ש׳ | 20:45 - 22:50 | 125 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ ת.מרכזית עפולה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
67 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 67 היא ת.מרכזית עפולה/רציפים והתחנה האחרונה היא טבאש ב.
קו 67 (עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (עפולה←כעביה-טבאש-חג'אג'רה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 302 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 7 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 30 - סמדר 1-יבנאל<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 38 - הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 580 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 411 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 749 - ברל לוקר/ארסט-ירושלים<->שדרות יצחק בן צבי/בצלאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 849 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 5 - מסוף יגור-יגור<->מסוף יגור-יגור-30/ לוח זמנים
- 27 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 5 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 185 - בית ספר מגידו / 6953-מגידו<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים