Liin 83
Keskhaigla
GoBus AS
GoBus AS 83 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
83 buss (Keskhaigla) omab 41 peatust väljub peatusest Narva ja lõpp-peatuseks on Keskhaigla.
Vali altpoolt mistahes 83 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Keskhaigla (41 peatust)
Narva
Peetri Plats
Energia
Kk Geneva
Tempo
Olgina
Olgina Tee
Lennujaama
Vanaküla
Tõrvajõe
Peeterristi
Vodava
Puhkova
Laagna
Hiiemetsa
Veski
Udria Rist
Sinimäe
Sinimäe Kool
Perjatsi
Kooli
Sõpruse
Kultuurimaja
Haigla
Türsamäe
Gaasitrass
Päite
Vaivina
Maie
Konju
Luhamäe
Voka Rist
Oru Rist
Kõrve
Järve
Männi
Linda
Järle
Jõhvi Bussijaam
Koodikool
Keskhaigla
83 KKK
Millal alustab 83 buss sõitmist?
Teenused liinil 83 buss algavad 06:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 83 buss sõitmise?
Teenused liinil 83 buss peatuvad 08:10 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 83 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Keskhaigla buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Keskhaigla buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 83 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 83 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 83 (alates Narva), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 83 (Keskhaigla) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
83 liin buss hind
GoBus AS 83 (Keskhaigla) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
83 (GoBus AS)
Liini 83 buss esimeseks peatuseks on Narva ja viimaseks on Keskhaigla. 83 (Keskhaigla) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 83 omab 41 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 75 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 83 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 83 buss jaoks.
Liini 83 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 83 (Keskhaigla) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 83 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 83 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 1108 - Kuressaare-Salme-Rahuste-Kargi-Iide-Mässa-Salme-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 72C - Värska - Räpina - Ahja - Tartu/ Sõiduplaan
- 1 - Gagarini - Tehase/ Sõiduplaan
- 25L - Elva - Puka - Keeni - Valga/ Sõiduplaan
- 3201 - Kuressaare-Aste-Asuka-Panga-Mustjala-Aste-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 41 - Otepää - Pühajärve - Lutike - Päidla - Pilkuse - Otepää/ Sõiduplaan
- 32 - Narva - Riigiküla kalmistu - Narva-Jõesuu/ Sõiduplaan
- 3214 - Kuressaare-Aste-Hakjala-Kaisvere-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 4903 - Kuressaare-Leisi-Ratla-Valjala-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 2 - Lõunakeskus - Kannikese - Nõlvaku/ Sõiduplaan
- 71B - Otepää - Kääriku - Pangodi - Kambja - Tartu/ Sõiduplaan
- 36 - Märjamaa - Kullamaa/ Sõiduplaan
- 60C - Põlva - Taevaskoja - Maarja - Taevaskoja - Põlva/ Sõiduplaan
- 18I - Valga bussijaam - Lüllemäe -Antsla/ Sõiduplaan
- 35S - Narva - Soldina - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 4109 - Kuressaare-Maleva- Eikla-Tõrise-Kuressaare/ Sõiduplaan
- ANIJA 5 - Voose - Vetla - Alavere - Kehra/ Sõiduplaan
- 305 - Rakvere - Tallinn/ Sõiduplaan
- 20L - Valga - Jõgeveste - Taagepera - Tõrva/ Sõiduplaan
- 4A - Gümnaasiumi - Taagepera/ Sõiduplaan