Liin 90
Kiviõli Jaam
MK Reis-X Osaühing
MK Reis-X Osaühing 90 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
90 buss (Kiviõli Jaam) omab 32 peatust väljub peatusest Keskhaigla ja lõpp-peatuseks on Kiviõli Jaam.
Vali altpoolt mistahes 90 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kiviõli Jaam (32 peatust)
Keskhaigla
Jõhvi Bussijaam
Postkontor
Rahu
Jõhvi Kalmistu
Lydia Koidula
Virumaa Kolledž
Keskallee
Apteek
Madise
Saka
Saka Mõis
Pansionaadi
Alu
Aa
Aia
Voorepera
Moldova
Varja
Kiviõli Teerist
Kalmeistri
Mustmätta
Lüganuse
Püssi
Lüganuse
Männiku
Erra-Liiva
Staadioni
Soo
Keskuse
Kunstikooli
Kiviõli Jaam
90 KKK
Millal alustab 90 buss sõitmist?
Teenused liinil 90 buss algavad 08:00 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 90 buss sõitmise?
Teenused liinil 90 buss peatuvad 14:30 järgnevatel päevadel pühapäev
Millal 90 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kiviõli Jaam Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kiviõli Jaam Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas MK Reis-X Osaühing’s 90 buss töötab Nelipüha pühadel?
90 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 90 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 90 buss peatus.
90 buss sõiduplaan
90 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 08:00 - 16:15
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 08:00 - 16:15 | 30 - 310 |
T | 08:00 - 16:15 | 30 - 310 |
K | 08:00 - 16:15 | 30 - 310 |
N | 08:00 - 16:15 | 30 - 310 |
R | 08:00 - 16:15 | 30 - 310 |
L | 08:30 - 16:30 | 120 - 360 |
P | 14:30 | Üks väljumine |
MK Reis-X Osaühing buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 90 (alates Keskhaigla), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 90 (Kiviõli Jaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu MK Reis-X Osaühing infot kohe.
90 liin buss hind
MK Reis-X Osaühing 90 (Kiviõli Jaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet MK Reis-X Osaühing piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või MK Reis-X Osaühing ametlikult kodulehelt.
90 (MK Reis-X Osaühing)
Liini 90 buss esimeseks peatuseks on Keskhaigla ja viimaseks on Kiviõli Jaam. 90 (Kiviõli Jaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 90 omab 32 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 50 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma MK Reis-X Osaühing soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 90 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 90 buss jaoks.
Liini 90 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 90 (Kiviõli Jaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 90 buss või MK Reis-X Osaühing buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos MK Reis-X Osaühing või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid MK Reis-X Osaühing ja iga buss, sealhulgas 90 liini Eesti kohta
90 - Teised suunad
MK Reis-X Osaühing linnas Eesti
- 22 - Haapsalu - Risti - Kuijõe OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 732 - Tallinn - Risti - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 153 - Haapsalu - Risti - Märjamaa - Rapla - Türi - Paide - Tartu/ Sõiduplaan
- 317 - Haapsalu - Võnnu - Martna - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 366 - Tallinn - Rakvere/ Sõiduplaan
- 512 - Rakvere - Vaeküla - Kiviõli - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 712 - Haapsalu - Keila - Tallinn
- 95B - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme - Rääsa - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 33 - Haapsalu - Turvalepa - Uugla - Linnamäe/ Sõiduplaan
- 511 - Kohtla-Järve - Kiviõli - Vaeküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- 95A - Kiviõli - Savala - Rääsa - Soonurme - Savala - Maidla/ Sõiduplaan
- 23A - Haapsalu - Ridala - Kesu - Martna
- 34 - Linnamäe - Herjava - Uuemõisa - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 367 - Rakvere - Haljala - Tallinn/ Sõiduplaan
- 92 - Kiviõli - Purtse kindlus - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 2A - Herjava - Uuemõisa - Holmi/ Sõiduplaan
- 91A - Kiviõli - Purtse - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 1 - Kalda - Rohuküla sadam/ Sõiduplaan
- 95 - Soonurme - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 35A - Haapsalu - Taebla - Turvalepa - Nigula - Linnamäe/ Sõiduplaan