Liin 91-1
Vändra - Pärnu
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 91-1 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
91-1 buss (Vihtra Tee) omab 8 peatust väljub peatusest Kaansoo ja lõpp-peatuseks on Vihtra Tee.
91-1 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
10:20. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 91-1 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Vihtra Tee (8 peatust)
Kaansoo
Kargussaare
Madiste
Suurejõe
Juurikaru
Säästla
Vändra
Vihtra Tee
91-1 KKK
Millal alustab 91-1 buss sõitmist?
Teenused liinil 91-1 buss algavad 10:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 91-1 buss sõitmise?
Teenused liinil 91-1 buss peatuvad 10:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 91-1 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Vändra - Pärnu buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Vändra - Pärnu buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 91-1 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
91-1 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 91-1 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 91-1 buss peatus.
91-1 buss sõiduplaan
91-1 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 10:20
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 10:20 | Üks väljumine |
T | 10:20 | Üks väljumine |
K | 10:20 | Üks väljumine |
N | 10:20 | Üks väljumine |
R | 10:20 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 91-1 (alates Kaansoo), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 91-1 (Vihtra Tee) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
91-1 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 91-1 (Vihtra Tee) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
91-1 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 91-1 buss esimeseks peatuseks on Kaansoo ja viimaseks on Vihtra Tee. 91-1 (Vihtra Tee) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 91-1 omab 8 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 18 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 91-1 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 91-1 buss jaoks.
Liini 91-1 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 91-1 (Vihtra Tee) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 91-1 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 91-1 liini Eesti kohta
91-1 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 6 - Raja - Mai - Karja - Uus-Sauga - Vana-Sauga/ Sõiduplaan
- 157 - Tallinn - Loksa/ Sõiduplaan
- 61 - Pärnu - Vigri - Põldeotsa - Audru kool - Pärnu/ Sõiduplaan
- 8 - Raja-Kuke-Teater-KEK-Oja-Haigla-Papiniidu-Merimetsa/ Sõiduplaan
- 100 - Tallinn - Laagna - Maardu/ Sõiduplaan
- 149 - Tallinn - Harku - Keila - Rummu - Audevälja/ Sõiduplaan
- 104C - Tallinn - Loo - Lagedi mõis - Kostivere - Jõelähtme/ Sõiduplaan
- 59 - Pärnu - Koonga - Pärnu-Jaagupi/ Sõiduplaan
- 114 - Tallinn - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan
- 22 - Vabaduse park - Turg - Mere - Papiniidu - Tammiste lasteaed/ Sõiduplaan
- 7 - Kaubajaam - Haigla - Oja - Tammsaare - Raja/ Sõiduplaan
- 156 - Tallinn - Kuusalu - Kahala - Kolga - Loksa - Hara/ Sõiduplaan
- 1A-II - Vabaduse park-Papiniidu-Haigla-Oja-Teater-Papiniidu-Niidupark/ Sõiduplaan
- 65 - Pärnu - Audru kool - Munalaiu - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 152A - Tallinn - Jõelähtme - Kaberla - Kuusalu - Kolga - Loksa/ Sõiduplaan
- 47 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Mihkli - Oidremaa - Lõpe/ Sõiduplaan
- 12 - Vana-Sauga - Uus-Sauga - Bussijaam/ Sõiduplaan
- 41 - Pärnu - Libatse - Lehu/ Sõiduplaan
- 19 - Raja - Mai - Karja - Tallinna mnt - Lõo/ Sõiduplaan
- 5 - Vabaduse park - V-Pärnu/ Sõiduplaan