קו 99
אזור←חולון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 99 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 99 (אזור←חולון) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור מר. שפינוזה/פלמח ומסתיים בחניון אגד/דן שומרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 99 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←חולון (32 תחנות)
אזור מר. שפינוזה/פלמח
דרך השבעה/הרצל
המלאכה/השבעה
המלאכה/הפלד
המלאכה/המשביר
המלאכה/האורגים
המלאכה/הרוקמים
אלופי צה''ל/משה שרת
אלופי צה''ל/בית לחם
אלופי צה''ל/דוד אלעזר
קניון חולון/גולדה מאיר
מדיטק/גולדה מאיר
הופיין/ברקת
הופיין/ויצמן
הופיין/זלמן ארן
יוספטל/אילת
ת. רכבת יוספטל
יוספטל/מבצע סיני
קניון בת ים/יוספטל
יוספטל/כצנלסון
ת.רק''ל יוספטל
ת.רק''ל בנימין/יוספטל
יוספטל/דקר
יוספטל/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/מקס נורדאו
מצפור גלים/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/יצחק שדה
הקוממיות/הנביאים
הקוממיות/הרב ניסנבאום
בית העלמין/הקוממיות
תחנת רכבת קוממיות
חניון אגד/דן שומרון
שאלות ותשובות לגבי קו 99
מתי מתחיל לפעול קו 99?
קו 99 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 99 מפסיק לעבוד?
קו 99 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 99?
כדי לראות מתי קו אזור←חולון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←חולון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 99 (אזור←חולון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←חולון (אזור←חולון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 99 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 99 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 99 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 99 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 99
קו 99 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:20 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:40 | 10 - 20 |
ב׳ | 05:20 - 23:40 | 10 - 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל99 (מ אזור מר. שפינוזה/פלמח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 99 (אזור←חולון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 99
תעריף הנסיעה ב99 (אזור←חולון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
99 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 99 היא אזור מר. שפינוזה/פלמח והתחנה האחרונה היא חניון אגד/דן שומרון.
קו 99 (אזור←חולון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 99. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 99.
מעקב אחר קו האוטובוס 99 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 99 (אזור←חולון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 99 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 99 ב-ישראל
99 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 12 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 26 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-11/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים