Liin K1
Kose Gümnaasium
Hansabuss AS
Hansabuss AS K1 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
K1 buss (Kose Gümnaasium) omab 32 peatust väljub peatusest Otiveski ja lõpp-peatuseks on Kose Gümnaasium.
Vali altpoolt mistahes K1 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kose Gümnaasium (32 peatust)
Otiveski
Kataveski
Kata
Männimäe
Oru
Sepiku
Kolu 2
Kolu 4
Kurena 5
Kurena 2
Tade
Kurena 4
Sepa
Kuivajõe 1
Karla
Kirimäe
Kuivajõe 2
Kuivajõe 5
Krei
Kose-Uuemõisa
Krei
Kuivajõe 6
Kuivajõe 4
Tindimäe
Liiva
Kose 1
Torupilli
Kose-Risti 1
Kose-Risti 4
Kose Kalmistu
Kose Algkool
Kose Gümnaasium
K1 KKK
Millal alustab K1 buss sõitmist?
Teenused liinil K1 buss algavad 06:50 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab K1 buss sõitmise?
Teenused liinil K1 buss peatuvad 19:30 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal K1 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kose Gümnaasium buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kose Gümnaasium buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab K1 (Kose Gümnaasium) bussipilet?
Liini Kose Gümnaasium (Kose Gümnaasium) buss pilet on umbes €1.00.
Kas minu lähedal on K1 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat K1 buss peatus.
K1 buss sõiduplaan
K1 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 06:50 - 19:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:50 - 19:30 | 70 - 227 |
T | 06:50 - 19:30 | 70 - 227 |
K | 06:50 - 19:30 | 70 - 227 |
N | 06:50 - 19:30 | 70 - 227 |
R | 06:50 - 19:30 | 70 - 227 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi K1 (alates Otiveski), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad K1 (Kose Gümnaasium) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
K1 liin buss hind
Hansabuss AS K1 (Kose Gümnaasium) sõidu hind on umbes €1.00. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet Hansabuss AS piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
K1 (Hansabuss AS)
Liini K1 buss esimeseks peatuseks on Otiveski ja viimaseks on Kose Gümnaasium. K1 (Kose Gümnaasium) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: K1 omab 32 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 26 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat K1 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan K1 buss jaoks.
Liini K1 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini K1 (Kose Gümnaasium) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini K1 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas K1 liini Eesti kohta
K1 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- 122 - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu/ Sõiduplaan
- R4 - Salu - Urvaste - Suursoo - Puraviku - Patiku - Aaviku - GMN/ Sõiduplaan
- SK3 - Ruila - Kaasiku - Kibuna -Laitse - Harutee/ Sõiduplaan
- Ä3 - Ääsmäe - Tuula - Keila - Valingu - Jõgisoo - Ääsmäe/ Sõiduplaan
- K22 - Kohila - Tselluloosi - Kvartsi - Kohila/ Sõiduplaan
- 65B - Rakvere - Laekvere - Avinurme - Tudulinna OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 59 - Väike-Maarja - Kiltsi/ Sõiduplaan
- 41A - Viru-Kabala - Ulvi - Kantküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- S4 - Saue - Koidu - Laagri - Hüüru - Kurvi/ Sõiduplaan
- 6 - Kadrina - Viitna - Läsna/ Sõiduplaan
- 1 - Piira - Näpi - Piira/ Sõiduplaan
- SV10 - Saku - Kajamaa - Tagadi - Kurtna - Revali - Saku/ Sõiduplaan
- 13 - Rakke - Piibe - Liigvalla - Rakke/ Sõiduplaan
- 52 - Rakvere - Väike-Maarja - Tamsalu - Vajangu/ Sõiduplaan
- H7 - Naage - Türisalu - Humala - Vääna - Sõrve - Tabasalu/ Sõiduplaan
- 128A - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Klooga/ Sõiduplaan
- V1 - Haabneeme - Rohuneeme/ Sõiduplaan
- 64 - Tapa - Lehtse - Aegviidu/ Sõiduplaan
- 32 - Tamsalu - Rakvere/ Sõiduplaan