Liin K29
Kohila - Kadaka - Aandu - Kohila
Hansabuss AS
Hansabuss AS K29 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
K29 buss (Kohila) omab 26 peatust väljub peatusest Tohisoo ja lõpp-peatuseks on Kohila.
Vali altpoolt mistahes K29 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Kohila (26 peatust)
Tohisoo
Gümnaasiumi
Hiirepilli
Hiirepilli
Masti
Viigi
Vabaduse
Viigi
Kadaka
Vabaduse
Masti
Aandu
Pukamäe
Linnuse
Lohu
Mälivere
Kärneri
Pirgu
Seli
Kärneri
Linnuse
Aandu
Mälivere
Lohu
Tohisoo
Kohila
K29 KKK
Millal alustab K29 buss sõitmist?
Teenused liinil K29 buss algavad 07:55 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab K29 buss sõitmise?
Teenused liinil K29 buss peatuvad 16:15 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal K29 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Kohila - Kadaka - Aandu - Kohila buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Kohila - Kadaka - Aandu - Kohila buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on K29 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat K29 buss peatus.
K29 buss sõiduplaan
K29 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 07:55 - 16:15
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:55 - 16:15 | 126 - 374 |
T | 07:55 - 16:15 | 126 - 374 |
K | 07:55 - 16:15 | 126 - 374 |
N | 07:55 - 16:15 | 126 - 374 |
R | 07:55 - 16:15 | 126 - 374 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi K29 (alates Tohisoo), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad K29 (Kohila) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
K29 liin buss hind
Hansabuss AS K29 (Kohila) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Hansabuss AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
K29 (Hansabuss AS)
Liini K29 buss esimeseks peatuseks on Tohisoo ja viimaseks on Kohila. K29 (Kohila) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: K29 omab 26 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 32 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat K29 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan K29 buss jaoks.
Liini K29 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini K29 (Kohila) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini K29 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas K29 liini Eesti kohta
Hansabuss AS linnas Eesti
- K25 - Kohila - Mäevana - Aespa - Hageri - Kohila/ Sõiduplaan
- R11 - Lagedi kool - Lagedi - Kesa - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- V4 - Haabneeme - Leppneeme - Randvere - Mähe - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- S11 - Saue - Vanamõisa - Laagri - Harku - Vatsla/ Sõiduplaan
- V7 - Haabneeme - Leppneeme-Randvere-Muuga-Mähe-Viimsi-Haabneeme/ Sõiduplaan
- 65B - Rakvere - Laekvere - Avinurme - Tudulinna OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- R5 - Suursoo - Veskitaguse - Urvaste - Ellaku - Vaida/ Sõiduplaan
- KV1 - Risti - Audevälja-Padise-Tammi-Põllküla-Klooga-Laulasmaa/ Sõiduplaan
- 2 - Piira - Lihakombinaat/ Sõiduplaan
- P3 - Risti kool - Kurkse sadam - Risti kool/ Sõiduplaan
- K11 - Rõõmu - Põhja tn-Kirik-Ülesõidu-Raudteejaam - Rõõmu/ Sõiduplaan
- 47 - Rakvere - Uhtna - Ubja - Rakvere/ Sõiduplaan
- 41A - Viru-Kabala - Ulvi - Kantküla - Rakvere/ Sõiduplaan
- 61 - Kadrina - Loksa - Rakvere/ Sõiduplaan
- R10 - Järveküla - Mõigu - Peetri - Järveküla - Kindluse/ Sõiduplaan
- R14 - Männimetsa - Kinduse - Järveküla/ Sõiduplaan
- 34A - Rakvere - Karitsa - Lasila/ Sõiduplaan
- 19 - Rakvere - Vihula - Vergi - Võsu - Rakvere/ Sõiduplaan
- S7 - Laagri - Koidu - Saue - Vanamõisa - Valingu - Jõgisoo/ Sõiduplaan
- 47C - Rakvere - Raudlepa - Uhtna - Ubja - Rakvere/ Sõiduplaan