Liin R6
Peetri Kool
Hansabuss AS
Hansabuss AS R6 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
R6 buss (Peetri Kool) omab 10 peatust väljub peatusest Uuesalu ja lõpp-peatuseks on Peetri Kool.
Vali altpoolt mistahes R6 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Peetri Kool (10 peatust)
Uuesalu
Orava
Liiva Tee
Lõo
Kindluse
Järveküla Kool
Järveküla
Veski
Uusmaa
Peetri Kool
R6 KKK
Millal alustab R6 buss sõitmist?
Teenused liinil R6 buss algavad 08:00 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab R6 buss sõitmise?
Teenused liinil R6 buss peatuvad 13:50 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal R6 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Peetri Kool buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Peetri Kool buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on R6 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat R6 buss peatus.
R6 buss sõiduplaan
R6 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 08:00 - 13:50
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 08:00 - 13:50 | 350 |
T | 08:00 - 13:50 | 350 |
K | 08:00 - 13:50 | 350 |
N | 08:00 - 13:50 | 350 |
R | 08:00 - 13:50 | 350 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi R6 (alates Uuesalu), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad R6 (Peetri Kool) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
R6 liin buss hind
Hansabuss AS R6 (Peetri Kool) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Hansabuss AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
R6 (Hansabuss AS)
Liini R6 buss esimeseks peatuseks on Uuesalu ja viimaseks on Peetri Kool. R6 (Peetri Kool) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: R6 omab 10 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 14 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat R6 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan R6 buss jaoks.
Liini R6 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini R6 (Peetri Kool) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini R6 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas R6 liini Eesti kohta
R6 - Teised suunad
Hansabuss AS linnas Eesti
- K25 - Kohila - Mäevana - Aespa - Hageri - Kohila/ Sõiduplaan
- Ä1 - Ääsmäe - Jõgisoo - Valingu - Keila- Tuula- Orava- Ääsmäe/ Sõiduplaan
- R11 - Lagedi kool - Lagedi - Kesa - Jüri Gümnaasium/ Sõiduplaan
- SN4 - Turba - Kivitammi - Siimika - Lepaste - Ellamaa - Risti/ Sõiduplaan
- R7 - Rae - Kindluse - Järveküla - Peetri kool/ Sõiduplaan
- SK2 - Ruila - Kibuna - Laitse - Ruila/ Sõiduplaan
- 127A - Tallinn - Tabasalu- Muraste - Vääna - Keila-Joa - Klooga/ Sõiduplaan
- K30 - Kohila - Alesti - Pahkla - Piiri - Prillimäe - Kohila/ Sõiduplaan
- KV2 - Keila - Karjaküla - SOS lasteküla - Klooga - Laulasmaa/ Sõiduplaan
- 33 - Rakvere - Mahu - Viru-Nigula - Kunda/ Sõiduplaan
- 27 - Rakvere - Roela - Rasivere teerist/ Sõiduplaan
- K28 - Kohila - Krimmiküla - Adila - Hageri - Kohila/ Sõiduplaan
- 111A - Tallinn - Harku - Vatsla - Tabasalu - Tallinn/ Sõiduplaan
- 20 - Rakvere - Assamalla - Tamsalu/ Sõiduplaan
- 3 - Tõrma - Keskväljak - Tõrma/ Sõiduplaan
- SV12 - Saku - Aespa - Kurtna/ Sõiduplaan
- 56 - Aseri - Rannu - Viru-Nigula - Rakvere/ Sõiduplaan
- H3 - Vahi - Vääna - Kumna - Harku - Harkujärve - Tabasalu/ Sõiduplaan
- 64 - Tapa - Lehtse - Aegviidu/ Sõiduplaan