H7 - Viisu Tee Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Kooli | 15:25 |
Mere Tee | 15:26 |
Rannamõisa | 15:27 |
Sõrve Tee | 15:28 |
Tuuleveski | 15:30 |
Tuulepesa | 15:32 |
Sõrve | 15:34 |
Liikva | 15:36 |
Vaila Tee | 15:37 |
Metsatuka | 15:39 |
Väänatammi Tee | 15:40 |
Vääna Kool | 15:41 |
Vääna Mõis | 15:42 |
Vääna | 15:43 |
Tõlinõmme | 15:44 |
Humala | 15:47 |
Männi | 15:47 |
Mäe | 15:51 |
Jüri | 15:54 |
Kadaka | 15:56 |
Loigu | 16:00 |
Vääna Tee | 16:02 |
Kevadvõtme | 16:03 |
Hallikivi | 16:05 |
Naage | 16:07 |
Rannasüdame | 16:08 |
Vääna-Jõesuu | 16:11 |
Viti | 16:13 |
Orava | 16:16 |
Liivakivi Tee | 16:17 |
Tuletorni | 16:18 |
Suurupi | 16:19 |
Munakivi Tee | 16:20 |
Viisu Tee | 16:22 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - H7 (Viisu Tee)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan H7 liinil, Viisu Tee, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kooli jaam peatuseni Viisu Tee jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil.