Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rakvere asukohta mööbliait: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti mööbliait jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti mööbliait jõudmiseks on:

    • Põhjakeskus on 243 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad mööbliait juures?

    Need Buss liinid peatuvad mööbliait juures: 35, 38, 5.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta mööbliait linnas Rakvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakvere, Eesti sihtpunkti mööbliait? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti mööbliait pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti mööbliait jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile mööbliait lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Põhjakeskus.

Sihtpunkti mööbliait jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 35, 38, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast mööbliait.

Muudame sihtpunkti mööbliait sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

mööbliait, Rakvere
Lihtsam saada mööbliait kasutades app!