101
101 - Tähemaa Side Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tartu Bussijaam | 15:15 |
Pauluse | 15:16 |
Raudteejaam IV | 15:17 |
Tuglase | 15:19 |
Metsamaja | 15:20 |
Kärevere Sild | 15:34 |
Kärevere | 15:36 |
Koosa Tee | 15:39 |
Joosti | 15:40 |
Aruvälja | 15:42 |
Laeva Metskonna | 15:44 |
Rootsi | 15:45 |
Laeva | 15:50 |
Jõeääre | 15:53 |
Väänikvere | 15:54 |
Mäemaa | 15:56 |
Veske | 15:58 |
Kõnnujõe | 15:59 |
Koogi | 16:01 |
Kooli | 16:02 |
Kõduküla | 16:03 |
Voldi | 16:06 |
Tabivere | 16:10 |
Äksi Kirik | 16:13 |
Puhtaleiva | 16:15 |
Palalinna | 16:18 |
Lähte | 16:24 |
Erala | 16:26 |
Kungla | 16:28 |
Vasula Tee | 16:30 |
Vahtrapuu Tee | 16:31 |
Õunaaia | 16:32 |
Vasula | 16:34 |
Vasula Aed | 16:35 |
Vasula Küla | 16:36 |
Lombi | 16:37 |
Pikamäe | 16:38 |
Arens | 16:39 |
Kõrveküla Kool | 16:40 |
Kõrveküla | 16:41 |
Härma | 16:43 |
Metsavahi | 16:44 |
Möllatsi | 16:46 |
Vesneri Keskus | 16:48 |
Vesneri | 16:49 |
Rätsepa | 16:50 |
Aravuste | 16:51 |
Kersna | 16:54 |
Tammistu Mõis | 16:55 |
Tammistu | 17:00 |
Mõru | 17:01 |
Taabri | 17:02 |
Sarapuu | 17:04 |
Aaviku | 17:06 |
Londi | 17:07 |
Põdra Tee | 17:09 |
Laanemetsa | 17:10 |
Puusepa Rist | 17:11 |
Tähemaa Kool | 17:12 |
Tähemaa Kauplus | 17:13 |
Tähemaa Side | 17:15 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 101 (Tähemaa Side)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 101 liinil, Tähemaa Side, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Tähemaa Side jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.