101A
101A - Kesklinn Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Maxima | 7:36 |
Autobussijaam | 7:37 |
Toome | 7:39 |
Linnuse | 7:40 |
Kirumpää | 7:41 |
Loosu | 7:42 |
Teppo | 7:43 |
Väimela Tee | 7:44 |
Väimela | 7:46 |
Aia | 7:47 |
Õnne | 7:48 |
Lapi | 7:50 |
Parksepa | 7:53 |
Lapi | 7:54 |
Õnne | 7:56 |
Aia | 7:57 |
Väimela | 7:59 |
Väimela Tee | 8:00 |
Teppo | 8:01 |
Loosu | 8:02 |
Kirumpää | 8:03 |
Linnuse | 8:04 |
Toome | 8:05 |
Valla | 8:06 |
Seminari Väljak | 8:08 |
Kesklinn | 7:35 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 101A (Kesklinn)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 101A liinil, Kesklinn, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kesklinn jaam peatuseni Kesklinn jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.