109
109 - Võru Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 |
---|---|---|---|
Tartu Bussijaam | 8:00 | 12:00 | 17:30 |
Ülenurme | 8:11 | 12:11 | 17:41 |
Kambja | 8:19 | 12:19 | 17:49 |
Paalimäe | 8:22 | 12:22 | 17:52 |
Raanitsa | 8:23 | 12:23 | 17:53 |
Vissi | 8:25 | 12:25 | 17:55 |
Pedaku | 8:26 | 12:26 | 17:56 |
Maaritsa | 8:28 | 12:28 | 17:58 |
Sahkri | 8:30 | 12:30 | 18:00 |
Sulaoja | 8:31 | 12:31 | 18:01 |
Pusu | 8:33 | 12:33 | 18:03 |
Saverna | 8:36 | 12:36 | 18:06 |
Palava | 8:38 | 12:38 | 18:08 |
Hansi | 8:40 | 12:40 | 18:10 |
Silgu | 8:42 | 12:42 | 18:12 |
Kanepi | 8:45 | 12:45 | 18:15 |
Uha | 8:50 | 12:50 | 18:20 |
Heimtali | 8:52 | 12:52 | 18:22 |
Mustja | 8:54 | 12:54 | 18:24 |
Raiste Tee | 8:56 | 12:56 | 18:26 |
Alaküla | 8:58 | 12:58 | 18:28 |
Savioru | 9:00 | 13:00 | 18:30 |
Katariina | 9:06 | 13:04 | 18:34 |
Võru Bussijaam | 9:10 | 13:10 | 18:40 |
Taisto Express OÜ Bus sõiduplaan - 109 (Võru Bussijaam)
Taisto Express OÜ Bus sõiduplaan 109 liinil, Võru Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Võru Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Taisto Express OÜ graafiku abil.