13
13 - Haigla Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tammiste Aiand | 19:26 |
Nuka | 19:27 |
Telemast | 19:28 |
Hooldekodu | 19:29 |
Tammiste Tee | 19:30 |
Nurga | 19:32 |
Haigla | 19:34 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 13 (Haigla)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 13 liinil, Haigla, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tammiste Aiand jaam peatuseni Haigla jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.