158 - Balti Jaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 | Väljumine #4 |
---|---|---|---|---|
Kuusalu Rahvamaja | 6:35 | 9:45 | 15:30 | 19:25 |
Kuusalu Keskus | 6:36 | 9:46 | 15:31 | 19:26 |
Kapa | 6:38 | 9:48 | 15:33 | 19:28 |
Kuusalu Kool | - | - | 15:35 | - |
Allika | 6:41 | 9:51 | 15:37 | 19:31 |
Saare | 6:42 | 9:52 | 15:38 | 19:32 |
Põhja Küla | 6:44 | 9:54 | 15:40 | 19:34 |
Salmistu | 6:47 | 9:57 | 15:43 | 19:37 |
Valkla Mõis | 6:52 | 10:02 | 15:48 | 19:42 |
Mutionu | 6:53 | 10:03 | 15:49 | 19:43 |
Kullamäe | 6:54 | 10:04 | 15:50 | 19:44 |
Haapse | 6:56 | 10:06 | 15:52 | 19:46 |
Mäe Tee | 6:57 | 10:07 | 15:53 | 19:47 |
Kaberneeme Kauplus | 7:00 | 10:10 | 15:56 | 19:50 |
Kaberneeme | 7:01 | 10:11 | 15:57 | 19:51 |
Ihita | 7:04 | 10:14 | 16:00 | 19:54 |
Kalevi-Liiva | 7:06 | 10:16 | 16:02 | 19:56 |
Kääniku | 7:07 | 10:17 | 16:03 | 19:57 |
Upsi | 7:08 | 10:18 | 16:04 | 19:58 |
Ruu | 7:09 | 10:19 | 16:05 | 19:59 |
Neeme Tee | 7:10 | 10:20 | 16:06 | 20:00 |
Koeralooga | 7:11 | 10:21 | 16:07 | 20:01 |
Koogi Kauplus | 7:13 | 10:23 | 16:09 | 20:03 |
Jõelähtme Vallamaja | 7:15 | 10:25 | 16:11 | 20:05 |
Rahvamaja | 7:16 | 10:26 | 16:12 | 20:06 |
Männisalu | 7:17 | 10:27 | 16:13 | 20:07 |
Lagedi Tee | 7:28 | 10:38 | 16:24 | 20:18 |
Kuuli | 7:30 | 10:40 | 16:26 | 20:20 |
Vesse | 7:33 | 10:43 | 16:29 | 20:23 |
Suur-Paala | 7:36 | 10:46 | 16:32 | 20:25 |
Pae | 7:38 | 10:48 | 16:34 | 20:27 |
Sossimägi | 7:40 | 10:50 | 16:36 | 20:29 |
Bussijaam | 7:42 | 10:51 | 16:38 | 20:30 |
Keskturg | 7:44 | 10:53 | 16:40 | 20:31 |
Tornimäe | 7:46 | 10:55 | 16:42 | 20:33 |
Estonia | 7:50 | 10:58 | 16:46 | 20:36 |
Vabaduse Väljak | 7:51 | 10:59 | 16:47 | 20:37 |
Hotell Tallinn | 7:53 | 11:01 | 16:50 | 20:39 |
Balti Jaam | 7:54 | 11:02 | 16:51 | 20:40 |
Balti Jaam | 7:55 | 11:03 | 16:52 | 20:41 |
pühapäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 |
---|---|---|---|
Kuusalu Rahvamaja | 9:05 | 13:55 | 18:55 |
Kuusalu Keskus | 9:06 | 13:56 | 18:56 |
Kapa | 9:08 | 13:58 | 18:58 |
Allika | 9:11 | 14:01 | 19:01 |
Saare | 9:12 | 14:02 | 19:02 |
Põhja Küla | 9:14 | 14:04 | 19:04 |
Salmistu | 9:17 | 14:07 | 19:07 |
Valkla Mõis | 9:22 | 14:12 | 19:12 |
Mutionu | 9:23 | 14:13 | 19:13 |
Kullamäe | 9:24 | 14:14 | 19:14 |
Haapse | 9:26 | 14:16 | 19:16 |
Mäe Tee | 9:27 | 14:17 | 19:17 |
Kaberneeme Kauplus | 9:30 | 14:20 | 19:20 |
Kaberneeme | 9:31 | 14:21 | 19:21 |
Ihita | 9:34 | 14:24 | 19:24 |
Kalevi-Liiva | 9:36 | 14:26 | 19:26 |
Kääniku | 9:37 | 14:27 | 19:27 |
Upsi | 9:38 | 14:28 | 19:28 |
Ruu | 9:39 | 14:29 | 19:29 |
Neeme Tee | 9:40 | 14:30 | 19:30 |
Koeralooga | 9:41 | 14:31 | 19:31 |
Koogi Kauplus | 9:43 | 14:33 | 19:33 |
Jõelähtme Vallamaja | 9:45 | 14:35 | 19:35 |
Rahvamaja | 9:46 | 14:36 | 19:36 |
Männisalu | 9:47 | 14:37 | 19:37 |
Lagedi Tee | 9:58 | 14:48 | 19:48 |
Kuuli | 10:00 | 14:50 | 19:50 |
Vesse | 10:03 | 14:53 | 19:53 |
Suur-Paala | 10:06 | 14:56 | 19:56 |
Pae | 10:08 | 14:58 | 19:58 |
Sossimägi | 10:10 | 15:00 | 20:00 |
Bussijaam | 10:11 | 15:01 | 20:01 |
Keskturg | 10:13 | 15:03 | 20:02 |
Tornimäe | 10:15 | 15:05 | 20:04 |
Estonia | 10:18 | 15:08 | 20:07 |
Vabaduse Väljak | 10:19 | 15:09 | 20:08 |
Hotell Tallinn | 10:21 | 15:11 | 20:10 |
Balti Jaam | 10:22 | 15:12 | 20:11 |
Balti Jaam | 10:23 | 15:13 | 20:12 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 158 (Balti Jaam)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 158 liinil, Balti Jaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kuusalu Rahvamaja jaam peatuseni Balti Jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil. Uuendame 158 sõiduplaani sihtkohast Kuusalu sihtkohta Tallinn kord päevas südaööl.