17A - Rabahall Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Mai Kool | 5:35 |
Mai | 5:37 |
Mai Keskus | 5:38 |
Papiniidu | 5:39 |
Pae | 5:40 |
Uus Sild | 5:42 |
Aiamaa | 5:43 |
Tähe | 5:44 |
Kanepi | 5:45 |
Kibuvitsa | 5:47 |
Mureli | 5:48 |
Kirsi | 5:49 |
Kek | 5:50 |
Rabahall | 5:52 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 17A (Rabahall)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 17A liinil, Rabahall, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Mai Kool jaam peatuseni Rabahall jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.