18V - Balti Jaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Aseri | 6:55 |
Aseriaru | 6:58 |
Kalvi | 7:00 |
Konnatiigi | 7:01 |
Kurna | 7:02 |
Tüükri Tee | 7:03 |
Mahu Tee | 7:05 |
Kaarhalli | 7:07 |
Viru-Nigula | 7:08 |
Kanguristi | 7:11 |
Kutsala | 7:14 |
Malla Tee | 7:16 |
Kasemäe | 7:20 |
Kooli | 7:21 |
Kunda Pargi | 7:24 |
Kunda | 7:27 |
Alajaam | 7:29 |
Selja Tee | 7:30 |
Vahtramäe | 7:31 |
Tigapõllu | 7:33 |
Toolse | 7:36 |
Toolse Tee | 7:37 |
Karepa Metsavaht | 7:39 |
Karepa | 7:40 |
Rutja | 7:42 |
Eisma | 7:48 |
Vainupea | 7:51 |
Pajuveski | 7:54 |
Vainupea Tee | 7:57 |
Kulli | 7:58 |
Tiigi | 7:59 |
Vihula | 8:01 |
Paisjärve | 8:03 |
Potsu Tee | 8:05 |
Lauli | 8:07 |
Sagadi Mõis | 8:09 |
Sagadi Küla | 8:11 |
Nõmme | 8:12 |
Koljaku | 8:15 |
Vergi Tee | 8:18 |
Võsu | 8:20 |
Eha | 8:21 |
Lepispea | 8:22 |
Käsmu Järv | 8:25 |
Käsmu | 8:27 |
Käsmu Järv | 8:29 |
Korjuse | 8:34 |
Eru | 8:35 |
Tammispea | 8:37 |
Vihasoo | 8:39 |
Kotka | 8:41 |
Luha | 8:43 |
Kolgaküla | 8:44 |
Kõnnu Tee | 8:45 |
Ulliallika | 8:48 |
Viru Raba | 8:51 |
Kuusalu Tee | 9:00 |
Mustakivi | 9:26 |
Kotka Kauplus | 9:29 |
Laulupeo | 9:32 |
Tornimäe | 9:36 |
Estonia | 9:39 |
Vabaduse Väljak | 9:41 |
Hotell Tallinn | 9:43 |
Balti Jaam | 9:44 |
Balti Jaam | 9:45 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - 18V (Balti Jaam)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan 18V liinil, Balti Jaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Aseri jaam peatuseni Balti Jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil. Uuendame 18V sõiduplaani sihtkohast Aseri sihtkohta Tallinn kord päevas südaööl.