2
2 - Jakobsoni Kool Ajakava
laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 | Väljumine #4 | Väljumine #5 | Väljumine #6 | Väljumine #7 | Väljumine #8 | Väljumine #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Viiratsi | 10:15 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 18:20 | 19:20 |
Mäe | 10:16 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 18:21 | 19:21 |
Kösti Oja | 10:17 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 18:22 | 19:22 |
Kösti Veski | 10:18 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 18:23 | 19:23 |
Metsakalmistu | 10:19 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 18:24 | 19:24 |
Oja Tee | 10:20 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 18:25 | 19:25 |
Peetrimõisa | 10:21 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 18:26 | 19:26 |
Pirni | 10:22 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 18:27 | 19:27 |
Uueveski Tee | 10:23 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 18:28 | 19:28 |
Kesklinna Kool | 10:24 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 18:29 | 19:29 |
Maramaa | 10:25 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 |
Raamatukogu | - | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 18:32 | 19:32 |
Turg | 10:27 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Vabaduse Plats | - | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 18:33 | 19:33 |
Paala Järv | 10:29 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Valuoja Pst | 10:30 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Ugala | - | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 18:34 | 19:34 |
Kauge | 10:31 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Suur-Kaare | 10:32 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Paalalinna Kool | 10:33 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Paala Tee | 10:34 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Näituse | 10:35 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Teatri | 10:36 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kantreküla | 10:38 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Raudteejaam | 10:39 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kantreküla | 10:41 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Riia Mnt | 10:43 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 18:35 | 19:35 |
Reinu Tee | 10:44 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 18:36 | 19:36 |
Huntaugu | 10:45 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 18:38 | 19:38 |
Männimäe | 10:46 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 18:39 | 19:39 |
Jakobsoni Kool | 10:47 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 18:40 | 19:40 |
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 | Väljumine #4 | Väljumine #5 | Väljumine #6 | Väljumine #7 | Väljumine #8 | Väljumine #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Viiratsi | 6:09 | 7:00 | 8:20 | 9:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:18 |
Mäe | 6:10 | 7:01 | 8:21 | 9:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:19 |
Kösti Oja | 6:11 | 7:02 | 8:22 | 9:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:20 |
Kösti Veski | 6:12 | 7:03 | 8:23 | 9:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:21 |
Metsakalmistu | 6:13 | 7:04 | 8:24 | 9:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:22 |
Oja Tee | 6:14 | 7:05 | 8:25 | 9:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:23 |
Peetrimõisa | 6:15 | 7:06 | 8:26 | 9:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:24 |
Pirni | 6:16 | 7:07 | 8:27 | 9:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 17:25 |
Uueveski Tee | 6:17 | 7:08 | 8:28 | 9:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:26 |
Kesklinna Kool | 6:18 | 7:09 | 8:29 | 9:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 17:27 |
Maramaa | 6:19 | 7:10 | 8:30 | 9:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:28 |
Raamatukogu | 6:21 | - | 8:32 | 9:27 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 17:30 |
Turg | - | 7:12 | - | - | - | - | - | - | - |
Vabaduse Plats | 6:22 | - | 8:33 | 9:29 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:32 |
Paala Järv | - | 7:14 | - | - | - | - | - | - | - |
Valuoja Pst | - | 7:15 | - | - | - | - | - | - | - |
Ugala | 6:23 | - | 8:34 | 9:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:33 |
Kauge | - | 7:16 | - | - | - | - | - | - | - |
Suur-Kaare | - | 7:17 | - | - | - | - | - | - | - |
Paalalinna Kool | - | 7:18 | - | - | - | - | - | - | - |
Paala Tee | - | 7:19 | - | - | - | - | - | - | - |
Näituse | - | 7:20 | - | - | - | - | - | - | - |
Teatri | - | 7:21 | - | - | - | - | - | - | - |
Kantreküla | - | 7:23 | - | - | - | - | - | - | - |
Meierei | - | 7:25 | - | - | - | - | - | - | - |
Kirikumõis | - | 7:27 | - | - | - | - | - | - | - |
Planeedi | - | 7:28 | - | - | - | - | - | - | - |
Pärnu Mnt | - | 7:29 | - | - | - | - | - | - | - |
Kantreküla | - | 7:30 | - | - | - | - | - | - | - |
Riia Mnt | 6:24 | 7:32 | 8:35 | 9:31 | 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 17:34 |
Reinu Tee | 6:25 | 7:33 | 8:36 | 9:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:35 |
Huntaugu | 6:26 | 7:34 | 8:37 | 9:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 17:36 |
Männimäe | 6:27 | 7:35 | 8:38 | 9:34 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 17:37 |
Jakobsoni Kool | 6:28 | 7:36 | 8:39 | 9:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:38 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 2 (Jakobsoni Kool)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 2 liinil, Jakobsoni Kool, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Viiratsi jaam peatuseni Jakobsoni Kool jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.