20B
20B - Valga Bussijaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Taagepera | 8:00 |
Ala | 8:03 |
Aava | 8:06 |
Karjatnurme | 8:08 |
Pääbu | 8:10 |
Linna Keskus | 8:15 |
Linna Küla | 8:16 |
Helme | 8:19 |
Tikste | 8:21 |
Tõrva | 8:35 |
Riiska | 8:37 |
Roobe Ristmik | 8:41 |
Roobe Mõis | 8:43 |
Käärikmäe | 8:44 |
Ristimäe | 8:46 |
Liisu | 8:47 |
Kullimäe | 8:49 |
Soe | 8:50 |
Hummuli | 8:52 |
Asu | 8:54 |
Piiri | 8:56 |
Seene | 8:58 |
Metsniku | 9:00 |
Taimeaed | 9:02 |
Jaanikese | 9:04 |
Tolli | 9:06 |
Raja | 9:08 |
Raekoja | 9:09 |
Turu Park | 9:10 |
Valga Bussijaam | 9:15 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 20B (Valga Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 20B liinil, Valga Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Taagepera jaam peatuseni Valga Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.