20L
20L - Tõrva Ajakava
laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Valga Bussijaam | 15:10 |
Turu Park | 15:11 |
Muusikakooli | 15:12 |
Pudrumäe | 15:13 |
Kampuse | 15:15 |
Jaanikese | 15:17 |
Taimeaed | 15:19 |
Metsniku | 15:21 |
Seene | 15:23 |
Piiri | 15:25 |
Asu | 15:27 |
Hummuli | 15:30 |
Soe | 15:31 |
Tarna | 15:32 |
Nilbi | 15:34 |
Alamõisa | 15:35 |
Musti | 15:38 |
Jõgeveste | 15:40 |
Toosi | 15:41 |
Kalme | 15:42 |
Tuleviku | 15:43 |
Roobe Ristmik | 15:45 |
Riiska | 15:47 |
Tõrva | 15:50 |
Tikste | 15:51 |
Helme | 15:53 |
Linna Küla | 15:56 |
Pääbu | 15:59 |
Karjatnurme | 16:01 |
Aava | 16:03 |
Ala | 16:06 |
Taagepera | 16:10 |
Tomsoni | 16:12 |
Luhe | 16:15 |
Holdre | 16:18 |
Kõrtsi | 16:20 |
Pihle | 16:23 |
Kiinimäe | 16:25 |
Kapermäe | 16:27 |
Tamme | 16:28 |
Võndi | 16:30 |
Savi | 16:32 |
Patküla | 16:35 |
Tõrva | 16:40 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 20L (Tõrva)
GoBus AS Bus sõiduplaan 20L liinil, Tõrva, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Valga Bussijaam jaam peatuseni Tõrva jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.