226
226 - Kallaste Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Ilmajaama | 16:28 |
Vilusi | 16:30 |
Kalmaküla | 16:31 |
Ninasi | 16:33 |
Tammispää | 16:35 |
Venemetsa | 16:37 |
Lohusuu | 16:39 |
Lagedi | 16:41 |
Raadna | 16:44 |
Rannapungerja | 16:50 |
Raadna | 16:52 |
Lagedi | 16:56 |
Lohusuu | 16:58 |
Venemetsa | 17:00 |
Tammispää | 17:02 |
Ninasi | 17:04 |
Kalmaküla | 17:06 |
Vilusi | 17:07 |
Ilmajaama | 17:09 |
Mustvee | 17:13 |
Marat | 17:15 |
Raja I | 17:16 |
Raja II | 17:18 |
Kolmnurga | 17:19 |
Jõe | 17:21 |
Teemeistri | 17:22 |
Omedu | 17:23 |
Paju | 17:25 |
Piibumäe | 17:28 |
Ranna Mõis | 17:31 |
Sassukvere | 17:33 |
Kodavere Kirik | 17:36 |
Tedreküla | 17:37 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 226 (Kallaste)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 226 liinil, Kallaste, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Mustvee jaam peatuseni Kallaste jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.