229
229 - Mustvee Ajakava
teisipäev ja neljapäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Marat | 13:23 |
Raja I | 13:24 |
Raja II | 13:26 |
Kolmnurga | 13:28 |
Nõmme | 13:30 |
Põrvetu | 13:32 |
Ruskavere | 13:35 |
Kose Tee | 13:38 |
Saareküla | 13:41 |
Kääpa | 13:45 |
Vahimetsa Tee | 13:49 |
Lannu | 13:52 |
Levala | 13:54 |
Voore | 13:58 |
Leedimäe | 13:59 |
Sirguvere | 14:01 |
Jaama | 14:04 |
Raja | 14:06 |
Vanamõisa | 14:09 |
Torma | 14:12 |
Jõemetsa | 14:15 |
Kõnnu | 14:17 |
Teelahkme | 14:19 |
Luige | 14:20 |
Tellise | 14:22 |
Polikliinik | 14:24 |
Mustvee | 13:20 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 229 (Mustvee)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 229 liinil, Mustvee, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Mustvee jaam peatuseni Mustvee jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.