23
23 - Ohulepa Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Rapla Raudteejaam | 16:15 |
Rapla Jaam | 16:16 |
Telliskivi | 16:17 |
Vesiroosi | 16:18 |
Kesklinna | 16:20 |
Tutimäe | 16:22 |
Sõerumäe | 16:24 |
Parila | 16:25 |
Iira | 16:26 |
Sireli | 16:28 |
Kuusiku-Nõmme | 16:33 |
Lipstu | 16:35 |
Kuusiku-Nõmme | 16:37 |
Tõrma | 16:42 |
Raika | 16:43 |
Kodila Tee | 16:45 |
Kodila | 16:47 |
Raka | 16:50 |
Muti | 16:51 |
Kelba Tee | 16:53 |
Kelba | 16:55 |
Vardi Tee | 16:56 |
Ohulepa | 17:01 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 23 (Ohulepa)
GoBus AS Bus sõiduplaan 23 liinil, Ohulepa, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Rapla Raudteejaam jaam peatuseni Ohulepa jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.