237
237 - Tallinna Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Pärnu Bussijaam | 8:50 |
Pärnu-Jaagupi Tee | 9:10 |
Orgita Ristmik | 9:38 |
Vana-Pääsküla | 10:17 |
Järve | 10:30 |
Tallinna Bussijaam | 10:40 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 237 (Tallinna Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 237 liinil, Tallinna Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Pärnu Bussijaam jaam peatuseni Tallinna Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.