25E
25E - Otepää Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Rahvamaja | 7:11 |
Palamuste | 7:18 |
Rebaste | 7:22 |
Kupu | 7:23 |
Aakre Asula | 7:25 |
Marga | 7:31 |
Põru | 7:34 |
Puka Tee | 7:35 |
Kõrepi | 7:37 |
Villemsilla | 7:38 |
Kase | 7:40 |
Veski | 7:41 |
Vedela | 7:45 |
Villemsilla | 7:47 |
Kõrepi | 7:48 |
Puka Tee | 7:50 |
Kähri | 8:04 |
Veska | 8:06 |
Komsi | 8:08 |
Puka Kool | 8:10 |
Puka | 8:20 |
Komsi | 8:22 |
Veska | 8:24 |
Kähri | 8:25 |
Astuvere | 8:27 |
Palupera Kool | 8:29 |
Palupera Tee | 8:30 |
Miti | 8:32 |
Palu | 8:34 |
Koolitare | 8:37 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 25E (Otepää)
GoBus AS Bus sõiduplaan 25E liinil, Otepää, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Puka jaam peatuseni Otepää jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.