26 - Seljametsa Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Paikuse Kool | 17:45 | 18:45 |
Paikuse Alev | 17:46 | 18:46 |
Sinioja | 17:48 | 18:48 |
Seljametsa | 17:50 | 18:50 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 26 (Seljametsa)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 26 liinil, Seljametsa, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Paikuse Kool jaam peatuseni Seljametsa jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.