3305 - Kuressaare Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Raudtee | 18:01 |
Tooma | 18:03 |
Raudteetammi | 18:05 |
Unimäe | 18:06 |
Kuuse | 18:08 |
Mõisa | 18:09 |
Pähkla | 18:11 |
Kalmistu (Saia) | 18:12 |
Saia | 18:14 |
Aste | 18:15 |
Vantri | 18:16 |
Aste Küla | 18:18 |
Hakjala | 18:20 |
Haamse Kool | 18:22 |
Kaisvere | 18:25 |
Vahtra | 18:26 |
Kiriku (Kaarma) | 18:27 |
Kalmistu (Kaarma) | 18:28 |
Asuküla | 18:30 |
Kaarma | 18:31 |
Uduvere | 18:34 |
Kiratsi | 18:35 |
Loigu | 18:37 |
Laadjala | 18:38 |
Upa | 18:40 |
Kooli | 18:41 |
Roonimäe | 18:43 |
Säästu | 18:44 |
Kuressaare | 18:00 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 3305 (Kuressaare)
GoBus AS Bus sõiduplaan 3305 liinil, Kuressaare, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kuressaare jaam peatuseni Kuressaare jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.