333
333 - Rapla Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 |
---|---|---|---|
Pärnu Bussijaam | 5:25 | 12:50 | 16:20 |
Papiniidu | 5:30 | 12:55 | 16:25 |
Raeküla | 5:33 | 12:58 | 16:28 |
Paikuse Alev | 5:37 | 13:02 | 16:32 |
Sindi | 5:42 | 13:07 | 16:37 |
Taali | 5:50 | 13:15 | 16:45 |
Tori | 5:55 | 13:20 | 16:50 |
Nuudi | 5:58 | 13:23 | 16:53 |
Selja | 6:00 | 13:25 | 16:55 |
Mannare | 6:03 | 13:28 | 16:58 |
Tootsi Raudteejaam | 6:06 | 13:31 | 17:01 |
Tootsi | 6:09 | 13:34 | 17:04 |
Tootsi Raudteejaam | 6:12 | 13:37 | 17:07 |
Mannare | 6:15 | 13:40 | 17:10 |
Soone | 6:17 | 13:42 | 17:12 |
Sikana | 6:19 | 13:44 | 17:14 |
Aluste | 6:24 | 13:49 | 17:19 |
Allikõnnu | 6:30 | 13:55 | 17:25 |
Vändra | 6:32 | 13:57 | 17:27 |
Allikõnnu | 6:34 | 13:59 | 17:29 |
Ellamaa | 6:43 | 14:08 | 17:38 |
Reonda | 6:47 | 14:12 | 17:42 |
Eidapere | 6:50 | 14:15 | 17:45 |
Saare | 6:53 | 14:18 | 17:48 |
Lokuta | 6:55 | 14:20 | 17:50 |
Lelle | 7:06 | 14:31 | 18:01 |
Lelle Tee | 7:08 | 14:33 | 18:03 |
Kehtna | 7:18 | 14:43 | 18:13 |
Kaerepere Tee | 7:23 | 14:48 | 18:18 |
Rapla Raudteejaam | 7:27 | 14:52 | 18:22 |
Vesiroosi | 7:29 | 14:54 | 18:24 |
Rapla Bussijaam | 7:32 | 14:57 | 18:27 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 333 (Rapla Bussijaam)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 333 liinil, Rapla Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Pärnu Bussijaam jaam peatuseni Rapla Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.