34A - Holmi Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Taebla | 6:15 |
Taebla Tee | 6:16 |
Laikmaa Tee | 6:18 |
Rannaküla | 6:20 |
Silma | 6:22 |
Looduse | 6:23 |
Kaluri | 6:24 |
Pleesi Tee | 6:25 |
Mõisa | 6:28 |
Ehitajate Tee | 6:29 |
Kutsehariduskeskus | 6:30 |
Ehitajate Tee | 6:31 |
Uuemõisa | 6:32 |
Rannarootsi | 6:33 |
Vahtra Rist | 6:35 |
Tamme | 6:36 |
Niine | 6:37 |
Veetorn | 6:38 |
Kultuurikeskus | 6:39 |
Kalda | 6:40 |
Lahe | 6:41 |
Suur-Lossi | 6:42 |
Laine | 6:43 |
Viigi | 6:44 |
Holmi | 6:45 |
MK Reis-X Osaühing Bus sõiduplaan - 34A (Holmi)
MK Reis-X Osaühing Bus sõiduplaan 34A liinil, Holmi, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Taebla jaam peatuseni Holmi jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase MK Reis-X Osaühing graafiku abil. Uuendame 34A sõiduplaani sihtkohast Taebla sihtkohta Holmi kord päevas südaööl.