35A - Otepää Ajakava
esmaspäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Valga Bussijaam | 14:10 |
Foori | 14:12 |
Tartu | 14:13 |
Kelli | 14:15 |
Paju | 14:18 |
Allee | 14:20 |
Laane | 14:22 |
Sooru | 14:23 |
Tõlliste | 14:26 |
Tsirguliina | 14:28 |
Nõude | 14:28 |
Rampe | 14:31 |
Laatre | 14:33 |
Antsla Teerist | 14:34 |
Kuiksilla | 14:35 |
Gailiti | 14:36 |
Lossiküla | 14:38 |
Lemmiku | 14:40 |
Kooba | 14:47 |
Lepiku | 14:48 |
Keeni Kool | 14:50 |
Keeni | 14:52 |
Lepiku | 14:54 |
Kooba | 14:55 |
Antsi | 15:00 |
Sarapuu | 15:03 |
Antsi | 15:05 |
Lauküla | 15:06 |
Sangaste | 15:10 |
Vääna | 15:11 |
Restu | 15:13 |
Karja | 15:14 |
Aanike | 15:16 |
Märdi | 15:18 |
Matu | 15:19 |
Voki | 15:21 |
Sihva | 15:22 |
Raasiku | 15:24 |
Ristipealse | 15:25 |
Annimatsi | 15:26 |
Sõjatamme | 15:27 |
Pühajärve | 15:28 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 35A (Otepää)
GoBus AS Bus sõiduplaan 35A liinil, Otepää, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Valga Bussijaam jaam peatuseni Otepää jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.