368 - Pärnu Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Rakvere Bussijaam | 13:10 |
Tõrma Küla | 13:18 |
Levala | 13:22 |
Assamalla | 13:28 |
Aburi | 13:33 |
Väike-Maarja | 13:40 |
Vao Tee | 13:48 |
Kiltsi | 13:50 |
Pikevere | 14:00 |
Varangu | 14:01 |
Puhmu | 14:06 |
Kapu | 14:10 |
Koeru | 14:13 |
Aruküla | 14:15 |
Vao | 14:19 |
Müüsleri | 14:24 |
Köisi | 14:28 |
Suurpalu | 14:33 |
Sargvere | 14:36 |
Mäeküla | 14:39 |
Põhjaka | 14:41 |
Mäo 3 (Paide Suund) | 14:45 |
Paide Kutsekool | 14:52 |
Paide Bussijaam 6 | 15:00 |
Türi Bussijaam | 15:15 |
Särevere | 15:18 |
Parasi | 15:21 |
Laupa | 15:24 |
Jändja | 15:27 |
Kaarnasoo | 15:29 |
Rae | 15:31 |
Samliku | 15:33 |
Kurgja Tee | 15:36 |
Mädara | 15:37 |
Kadjaste | 15:40 |
Rõusa | 15:42 |
Vändra | 15:55 |
Allikõnnu | 15:57 |
Massu | 16:02 |
Aluste | 16:04 |
Ünnaste | 16:06 |
Sikana | 16:09 |
Soone | 16:11 |
Mannare | 16:13 |
Muti | 16:14 |
Selja | 16:16 |
Nuudi | 16:19 |
Tori | 16:22 |
Randivälja | 16:24 |
Taali | 16:27 |
Sindi | 16:35 |
Paikuse Alev | 16:39 |
Raeküla | 16:43 |
Papiniidu | 16:46 |
Pärnu Bussijaam | 16:51 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 368 (Pärnu Bussijaam)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 368 liinil, Pärnu Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Rakvere Bussijaam jaam peatuseni Pärnu Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil. Uuendame 368 sõiduplaani sihtkohast Rakvere sihtkohta Pärnu kord päevas südaööl.