esmaspäev kuni neljapäev Ajagraafikud Peatus Väljumine #1 Väljumine #2 Tehnika - 15:55 Ujula - 15:57 Väike-Pärnu - 15:58 Türi Keskväljak - 16:00 Türi Bussijaam 6:05 16:05 Pärna 6:06 16:06 Linnu 6:07 16:07 Särevere 6:09 16:10 Taikse Tee 6:12 16:13 Piibu 6:13 16:14 Raukla Tee 6:15 16:17 Väljaotsa 6:17 16:19 Oisu 6:18 16:21 Retla 6:20 16:24 Pütimiku 6:22 16:26 Rulli Tee 6:24 - Rulli Tee - 16:28 Reimanni 6:27 16:30 Kabala 6:30 16:35 Laeva 6:33 16:38 Arkma 6:35 16:40 Sagevere 6:37 16:42 Võhma 7:10 16:50 Võhma Kool 7:11 16:51 Kahala 7:13 16:53 Ollepa Tee 7:15 16:55 Villevere 7:19 16:59
reede Ajagraafikud Peatus Väljumine #1 Väljumine #2 Väljumine #3 Tehnika - - 15:55 Ujula - - 15:57 Väike-Pärnu - - 15:58 Türi Keskväljak - - 16:00 Türi Bussijaam 6:05 12:30 16:05 Pärna 6:06 12:31 16:06 Linnu 6:07 12:32 16:07 Särevere 6:09 12:35 16:10 Taikse Tee 6:12 12:38 16:13 Piibu 6:13 12:39 16:14 Raukla Tee 6:15 12:41 16:17 Väljaotsa 6:17 12:43 16:19 Oisu 6:18 12:45 16:21 Retla 6:20 12:48 16:24 Pütimiku 6:22 12:50 16:26 Rulli Tee 6:24 - - Rulli Tee - 12:52 16:28 Reimanni 6:27 12:55 16:30 Kabala 6:30 - 16:35 Kabala - 13:00 - Laeva 6:33 - 16:38 Kurla - 13:03 - Meossaare - 13:05 - Arkma 6:35 13:08 16:40 Sagevere 6:37 13:10 16:42 Võhma 7:10 13:15 16:50 Võhma Kool 7:11 13:16 16:51 Kahala 7:13 13:18 16:53 Ollepa Tee 7:15 13:20 16:55 Villevere 7:19 13:24 16:59
laupäev Ajagraafikud Peatus Väljumine #1 Väljumine #2 Türi Bussijaam 6:05 16:05 Pärna 6:06 16:06 Linnu 6:07 16:07 Särevere 6:09 16:10 Taikse Tee 6:12 16:13 Piibu 6:13 16:14 Raukla Tee 6:15 16:17 Väljaotsa 6:17 16:19 Oisu 6:18 16:21 Retla 6:20 16:24 Pütimiku 6:22 16:26 Rulli Tee 6:24 - Rulli Tee - 16:28 Reimanni 6:27 16:30 Kabala 6:30 16:35 Laeva 6:33 16:38 Arkma 6:35 16:40 Sagevere 6:37 16:42 Võhma 7:10 16:50 Võhma Kool 7:11 16:51 Kahala 7:13 16:53 Ollepa Tee 7:15 16:55 Villevere 7:19 16:59
pühapäev Ajagraafikud Peatus Väljumine #1 Türi Bussijaam 16:05 Pärna 16:06 Linnu 16:07 Särevere 16:10 Taikse Tee 16:13 Piibu 16:14 Raukla Tee 16:17 Väljaotsa 16:19 Oisu 16:21 Retla 16:24 Pütimiku 16:26 Rulli Tee 16:28 Reimanni 16:30 Kabala 16:35 Laeva 16:38 Arkma 16:40 Sagevere 16:42 Võhma 16:50 Võhma Kool 16:51 Kahala 16:53 Ollepa Tee 16:55 Villevere 16:59
GoBus AS Bus sõiduplaan - 37 (Villevere) GoBus AS Bus sõiduplaan 37 liinil, Villevere, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tehnika jaam peatuseni Villevere jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.
Viimati uuendatud 18. august 2024
37 Alternatiivsed sõiduplaanid